Біль у молочних залозах. На що необхідно звернути увагу?

Як можна зрозуміти, чи є ваша біль у молочних залозах ознакою серьозного захворювання? Що робити, коли вас непокоїть дискомфорт або біль у молочних залозах, і в якому випадку симптоми можуть свідчити про серйозну хворобу? Всі відповіді тут.

Біль у молочних залозах. На що необхідно звернути увагу?

21.03.2016

Чи звертали ви на свій біль у молочних залозах? Зараз сучасний темп життя не дає змоги виділяти для самообстеження якийсь час, тому жінкам, дівчинам здається, що кращий вихід - прийняття знеболювального.

Даремно, що всім відомо про те, що рак молочної залози, мастопатія та подібні їм захворювання на даний момент зустрічаються дуже часто. Але не це так важливо та сумно водночас, ніж коли жінки поводять себе настільки нерозважливо, що їдуть на консультацію до лікаря тільки тоді, коли терпіти вже не має змоги. Часто, в таких випадках у осіб жіночої стаді вже критичний стан, вилікувати чи якось зарадити який вже майже неможливо. Тому вважають за якнайкраще проводити своєчасні консультації з лікарями, а також щорічний огляд у маммолога, якщо немає скарг. Якщо з'явилися неприємні відчуття, ви не знаєте, чому болять молочні залози, то, будь ласка, не відкладайте візит до лікаря. Навіть якщо немає змоги звернутись до маммолога, звертайтесь до терапевта. В нього вийде допомогти вам, якщо, звісно, ви не відкладали звернення до спеціалістів дуже довго.обстеження молочних залоз в клініці Авіценна

Наші фахівці, як і провідні європейські спеціалісти, вважають за необхідне робити обстеження молочних залоз постійно та одноголосно радять вам не займатися самолікуванням. Ще невідомо, чуму саме в вас з'явився дискомфорт, біль у грудях, добре, якщо це зв'язано с періодичним жіночим болем, але якщо це пухлина чи ще щось, що неможливо вилікувати на пізній стадії хвороби? Тому вважайте на своє здоров'я та знаходьте час на обстеження і консультації у професійних лікарів.

Ви знаєте, що біль в молочних залозах буває двох видів? Циклічна та нециклічна. Не залежно від того, які саме симптоми болю у жінки, їх завжди поділяють на ці два види. Небезпечний саме перший вид, він може свідчити про незворотні зміни в організмі жінки. Наприклад, про з'явлення пухлини, злоякісної чи доброякісної. Неважливо, все одно потрібно звернути увагу на біль молочних залоз, бо саме біль, дискомфорт, навіть незначний, може бути першим симптомом вже розвиненої хвороби. біль молочних залоз

Дуже важливо вважати на жіноче здоров’я аби мати змогу попередити більшість серйозних захворювань або вилікувати їх на ранній стадії. Лікувально-діагностичний центр Авіценна допоможе вам дізнатися усе про своє здоров'я. Наші фахівці мають змогу користуватися найновішою апаратурою, яка в найкоротший термін зможе діагностувати будь-яке захворювання на ранній стадії розвитку, а в перспективі вилікувати його в короткий термін.

Повернутися

де можливо
здати аналізи

Більше 12 лабораторій по всій Україні

подивитися на карті

Обладнання лабораторії

Найновіші аналізатори і аппарати

детальніше

Результати
online

Отримайте результати аналізів прямо зараз

Дізнатися про результати

Якість
сертифіковано

Стандарт: ISO:9001

сертификати і нагороди
Більше 400 видів послуг для Вашого здоров’я

У лабораторних відділеннях «Авіценна» ви можете бути певними, що про Вас піклуються.

Ми в соцмережах facebook