Чому потрібна жіноча консультація

Чому потрібна жіноча консультація

Чому потрібна жіноча консультація

Жінка – берегиня роду людського, сімейного вогнища – покликана піклуватися про здоров’я усіх членів родини. Але не слід забувати, що сама жінка – мати, дружина, подруга – має теж бути здоровою. Тільки за цієї умови вона зможе створити спокій і гармонію у сім’ї. Тому регулярне відвідування лікаря-гінеколога є запорукою жіночого здорового довголіття. Надійним помічником і порадником з багатьох питань стануть для Вас жіночі консультації.

Радимо звернутися до знаної у м. Чернівці клініки«Avicenna», де працюють досвідчені й умілі фахівці, які здійснять якісний медичний огляд, нададуть кваліфіковані й слушні консультації. Вас очікує індивідуальний підхід, шанобливе і тепле ставлення лікарів та медсестер. Персонал гарантує конфіденційність лікування і дотримання кодексу медичної етики.

Жіноча консультація центру має потужну клініко-діагностичну базу. За допомогою клінічного обладнання виробництва Японії, Англії, Швейцарії, Франції Вам гарантують європейський рівень попередження та поновлення репродуктивної функції жінки. Комплексне обстеження пацієнтки можуть пройти упродовж одного візиту до лікаря.

Лікар-гінеколог у процесі консультації зможе порадити, як слід уникнути гінекологічних захворювань, а, у разі потреби, – як їх лікувати.

У нас є прекрасні умови для того, щоб забезпечити жінкам спокій у такий важливий період їхнього життя, як вагітність. За допомогою новітнього обладнання можна систематично проводити діагностику вагітності, що допомагає слідкувати за здоров’ям матері і дитини упродовж дев’яти місяців.

Ураховуючи той факт, що організм і репродуктивна система кожної жінки є унікальними, гінекологи клініки у випадку необхідності зможуть кваліфіковано дібрати вірний і ефективний метод контрацепції.

Кожна жінка має щорічно проходити мамографію, яка є єдиним способом ранньої діагностики раку молочної залози. До послуг пацієнток клініки – цифровий мамограф, точний і надійний.

Графік роботи жіночої консультації досить зручний: з 8.00 до 14.00. Ціни – помірні і демократичні.

Жіноча консультація Чернівці – це професійне піклування про захист фізичного стану жінки.