Де краще здати аналізи в Чернівцях?

Де краще здати аналізи в Чернівцях?

Успіх лікування будь-якого захворювання напряму залежить від якісно зроблених аналізів. Тому від вибору лабораторії, де робитимуться аналізи, залежить і ваше здоров'я. Потрібно обирати діагностичний заклад, який обладнаний найновішими європейськими аналізаторами.

Якщо вам потрібно зробити аналізи в Чернівцях, найкращу клініко-діагностичну базу має лабораторія центру "Авіценна". Ми маємо обладнання таких передових виробників як Японія, Швейцарія, Англія, Франція, Австралія.

Чому ми

Якість проведених нами досліджень доведено не тільки довірою клієнтів, яким потрібно було зробити аналізи в Чернівцях, але й свідоцтвом про атестацію, яке центр "Авіценна" отримав 17 березня 2010 року. Це засвідчує відповідність лабораторії до критеріїв атестації та право проводити різноманітні лабораторні дослідження.

В нашому Центрі можна здати аналізи для безлічі досліджень. Гормональна панель передбачає аналізи, пов'язані з гормональним фоном та його можливими порушеннями. Важливий елемент для підтвердження чи спростування багатьох діагнозів.

Що може бути важливіше за життя та продовження роду? У нас проводяться аналізи, передбачені репродуктивною панеллю, що дозволить чітко визначити можливості мати дітей та причини у разі їх відсутності для призначення адекватного лікування. Так само ми проводимо якісну пренатальну діагностику, що необхідна жінкам при надії під час супроводу вагітності.

В нас робляться дослідження на онкологічні захворювання. Маємо широкий спектр інфекційних лабораторних досліджень. Ми можемо вияснити, чи є у клієнта урогенітальні інфекції, гепатити та інші захворювання, пов'язані з бактеріями та вірусами.

Проводимо посіви на наявність в організмі людини патогенної флори, так само, як і всі можливі біохімічні дослідження. Якщо у клієнта, або його лікаря є підозри на паразитів, ми робимо й такі аналізи. Адже часом паразитарне зараження має схожі з абсолютно різноманітними захворюваннями симптоми. Для зручності у нашому Центрі є можливість здавати аналізи пакетами та проводити комплексні дослідження.

Звертайтеся у лікувально-діагностичний центр "Авіценна", що має прекрасну технічну базу та досвідчений медперсонал.