Діагностичний центр Авіценна

Наш діагностичний центр надає медичні послуги за такими напрямками, як: мамографія, гінекологія, кардіологія, урологія та ін.

Діагностичний центр Авіценна

22.12.2016

 

Діагностичний центр Авіценна: опис

Діагностичний центр на сьогоднішній день - явище аж ніяк не рідкісне і широко представлене на ринку медичних послуг. Пояснюється це просто: офіційні установи не в змозі впоратися з потоком пацієнтом, вирішити їх проблеми зі здоров'ям.

Тут і стає актуальним пропозиція нашої клініки. У нас є лікарі і обладнання за наступними напрямками:

  • мамографія;
  • гінекологія;
  • кардіологія;
  • урологія.

Повний перелік ситуацій, в яких звернення до діагностичного центру буде логічним, ми наводити не будемо; ви й самі зможете узгодити всі ці моменти.

Чому ми?

У місті Чернівці діагностичні центри зустрічаються досить часто, через що стає актуальним питання щодо причин звернення в нашу клініку. Не хотілося б «нахвалювати» себе, проте ринкова ситуація зобов'язує нас відкинути зайву скромність. Наведемо перелік характерних рис:

  • Професіоналізм і компетенція. У клініці працюють кваліфіковані фахівці, що займаються своєю справою протягом довгого часу. Ми вже неодноразово вирішували найсерйозніші проблемні ситуації, пов'язані зі здоров'ям, і майже незмінно успішно. Свідоцтво нашої компетенції - нагороди, які ви можете побачити у відповідному розділі.
  • Демократична вартість. Вартість наших послуг приємно вас вразить з огляду на її демократичний та адекватний рівень: ми вважаємо, що краще три постійних клієнта, ніж один випадковий. Ви можете переконатися в сказаних словах самостійно, вивчивши сайти конкурентів.
  • Сучасне обладнання. Діагностичний центр обладнаний сучасною технікою, що дозволяє звести витрачений на кожну з процедур час до мінімуму, а комфорт пацієнта і точність аналізів зробити максимальними.
  • Широкий спектр. Ми постаралися охопити максимально широкий спектр послуг; повний перелік ви можете побачити, вивчивши офіційний сайт.

Будемо раді, якщо ви станете нашим клієнтом!

Повернутися

де можливо
здати аналізи

Більше 12 лабораторій по всій Україні

подивитися на карті

Обладнання лабораторії

Найновіші аналізатори і аппарати

детальніше

Результати
online

Отримайте результати аналізів прямо зараз

Дізнатися про результати

Якість
сертифіковано

Стандарт: ISO:9001

сертификати і нагороди
Більше 400 видів послуг для Вашого здоров’я

У лабораторних відділеннях «Авіценна» ви можете бути певними, що про Вас піклуються.

Ми в соцмережах facebook