Діагностичний центр на що звертати увагу?

Діагностичний центр на що звертати увагу?

Діагностичний центр на що звертати увагу?

Прагнення до надання якісних медичних послуг європейського рівня спонукає до створення багатопрофільних лікувально-діагностичних центрів як альтернативи недофінансованій державній медицині. Діючий у Чернівцях діагностичний центр «Авіценна» має потужну матеріальну базу для проведення лабораторних досліджень, високоточної діагностики захворювань, які, в свою чергу, дають змогу вчасно розпочати лікування та відновити втрачену радість здорового життя.

Можливостями нашої клініко-діагностичної лабораторії користуються лікарі всіх спеціальностей, адже точний діагноз – запорука успішного лікування. Найскладніші дослідження проводяться висококваліфікованими спеціалістами за допомогою новітніх аналізаторів швейцарського, англійського, японського, французького, австралійського виробництва. Достовірність результатів загально-клінічних, гематологічних, цитологічних, біохімічних, імунологічних, молекулярно-генетичних аналізів доведена 15-річним досвідом роботи закладу.

Центр здійснює ультразвукове дослідження усіх органів імпортними апаратами, що мають можливості томографа. Унікальні зображення у форматах 3D4D допомагають виявити аномалії навіть внутрішньоутробного розвитку малюка.

Надзвичайну увагу і піклування виявляє діагностичний центр м.Чернівці та його філії до жіночого здоров`я. Врахувавши значну поширеність раку молочної залози та шийки матки, в закладі обладнали вузькопрофільні кабінети мамолога та патології шийки матки, де кваліфіковані лікарі за допомогою високотехнологічного обладнання виявлять передракові стани. Затишні приміщення та привітний медичний персонал налаштовують жінок пройти без страху навіть не досить приємні медичні процедури, а в денному стаціонарі операційного блоку пацієнти перебувають під пильним наглядом медиків. Лікувально-діагностичний центр пропонує консультації лікарів-гінекологів, що стануть у пригоді представницям прекрасної статі при обранні засобів контрацепції, діагностуванні вагітності, виявленні і лікуванні запальних інфекційних захворювань сечостатевої системи, захворювань, що передаються статевим шляхом.

Наша турбота – якісне обслуговування, Ваша – своєчасне звернення. Скористайтеся послугами центру «Авіценна»!