Багатопрофільний
лікувально-діагностичий центр

Час роботи:
Пн-Пт 08:30-18:00
Сб 09:30-14:00

+38 (050)-700-87-87 Замовити дзвінок

Лабораторія в клініці Авіценна

Лабораторія в клініці Авіценна

Лікувально-діагностичний центр «Авіценна» володіє однією з найкращих лабораторій в м.Чернівці та Чернівецькій області. Діагностика та дослідження проводяться з використанням новітніх технологій, найсучаснішого обладнання та якісних реактивів, як зарубіжного, так і вітчизняного виробництва.

У нас працюють лікарі з високою кваліфікацією і великим досвідом, які постійно і безперервно вдосконалюють свої знання та навички.

Ми можемо зробити в нашій лабораторії аналізи і наступні дослідження, що відносяться до найрізноманітніших напрямків медицини: гематологічні, цитологічні, біохімічні, гормональні, інфекційні, молекулярно-генетичні, загальноклінічні. Список досліджень, які проводять наші фахівці, постійно оновлюється і розширюється.

Наша лабораторія володіє наступними особливостями і перевагами:

використання індивідуального підходу до кожного пацієнта;
професійний, висококваліфікований і досвідчений персонал;
комфортні умови;
чистота і стерильність приміщень;
найсучасніше обладнання, що відповідає всім міжнародним стандартам;
висока точність діагностики, яка гарантує достовірні результати аналізів;
дослідження проводяться в найрізноманітніших напрямках медицини;
діагностика проводиться максимально швидко;
вигідна вартість діагностики;
Співвідношення таких речей, як лабораторія аналізи ціни є гармонійним і адекватним, тому що в нашій високотехнологічної лабораторії ви можете зробити будь-які аналізи за дуже вигідною ціною.

Крім клініки в місті Чернівцях, наш лікувально-діагностичний центр включає в себе і безліч філій. Населені пункти, в яких знаходиться наша лабораторія: Чернівці, Кіцмань, Новоселиця, Глибока (Чернівецька область), Івано-Франківськ, Коломия, Снятин (Івано-Франківська область) і Заліщики (Тернопільська область).

Чекаємо вас в нашій клініці. Ми якісно, сумлінно і за короткий термін виконаємо всі доступні види аналізів, і зробимо все необхідне для визначення та усунення всіх турбують вас проблем.

Лабораторія в клініці Авіценна