Багатопрофільний
лікувально-діагностичий центр

Час роботи:
Пн-Пт 08:30-18:00
Сб 09:30-14:00

+38 (050)-700-87-87 Замовити дзвінок

Гінекологічне УЗД в діагностичному центрі Авіценна

Гінекологічне УЗД: опис процедури

Гінекологічні УЗД органів малого тазу - процедура, яку роблять з метою оцінити стан шийки матки, матки, яєчників, зв'язкового апарату. Це самий простий і швидкий спосіб візуалізувати і діагностувати будь-яку патологічну проблему або її відсутність.

Проводиться за допомогою датчика спеціальної форми, покритого стерильною і одноразовою оболонкою. Цей пристрій дозволяє детально і точно досліджувати внутрішні статеві органи. На відміну від рентгена, такий спосіб ніяк не зашкодить вашому здоров'ю через відсутність променевого навантаження.

Коли варто робити?

Робляться 4D УЗД і 3D УЗД при вагітності і не тільки. Дана процедура актуальна в тих випадках, коли потрібно:

  • Визначити ранній термін вагітності.
  • Контроль розвитку дитини.
  • Виявити ускладнення після пологів або аборту.
  • Виявлення патологій, поліпів, ракових і передракових утворень, кіст, фолікул і т.д.
  • Діагностувати хронічне запалення малого таза.
  • Простежити стан яєчників в процесі ЕКЗ.
  • Підібрати засоби гормональної контрацепції.

Варто відзначити, що при вагітності УЗД необхідно проводити мінімум три рази: з одинадцятого по тринадцятий тиждень, з двадцятого по двадцять четвертий і з тридцять другого по тридцять четвертий.

УЗД

Підготовка

Гінекологічне УЗД не передбачає особливої підготовки. Потрібно лише спорожнити сечовий міхур або, навпаки, залишити його наповненим. Це залежить від того, який датчик буде використовуватися. Про всі тонкощі вас повідомлять в індивідуальному порядку.

Наша пропозиція

Наш діагностичний центр обладнаний сучасним обладнанням, а працюють тут кваліфіковані фахівці. Ви можете бути впевнені в тому, що процедура буде проведена в найкращому вигляді.

Вартість стане для вас приємною несподіванкою з огляду на її демократичність та адекватність: ми не вимагаємо колосальних сум, що вигідно відрізняє нас від основної маси конкурентів.

Якщо вас цікавить УЗД в Чернівцях, ми будемо раді допомогти вам!

Гінекологічне УЗД в діагностичному центрі Авіценна