Багатопрофільний
лікувально-діагностичий центр

Час роботи:
Пн-Пт 08:30-18:00
Сб 09:30-14:00

+38 (050)-700-87-87 Замовити дзвінок

Гінекологічне УЗД в клініці Аvicenna

Для того щоб найбільш точно провести огляд жіночих статевих органів та матки виконується гінекологічне УЗД. В клініці «Авіценна» цю процедуру проводять кращі спеціалісти, які дбайливо ставляться до кожного клієнта та проводять УЗД на вищому рівні.

Процедура проведення УЗД по гінекології

Діагностика, яка робиться за допомогою спеціального обладнання, виконується у той день циклу, який призначає гінеколог. Розшифровка інформації, яка була отримана на процедурі, проводиться спільно такими спеціалістами як гінеколог и сонолог.

Основні цілі, заради яких призначають гінекологічне обстеження:

  • виявлення на ранній стадії захворювань жіночих статевих органів;
  • визначення вагітності та її періодичний контроль;
  • уточнення діагнозу який визначив лікар-гінеколог;
  • оцінка анатомічних особливостей матки, її шийки та труб;
  • оцінка успішності лікування.

Підготовка до обстеження

Для того щоб пройти гінекологічне обстеження УЗД потрібно дотримуватись декількох правил. Підготовка до процедури залежить від способу обстеження. Наприклад, якщо планується проведення трансабдомінального УЗД, за три дні до нього потрібно дотримуватись особливої дієти, яка боронить прийом їжі у вигляді продуктів, що викликають бродіння у кишечнику. За годину до процедури пацієнтці потрібно випити близько одного літру води.

Якщо гінекологічна ультразвукова діагностика буде проводитися трансвагінально, потрібно дотримуватися вищеописаної дієти приблизно дві доби, а потім не приймати їжу за декілька годин до дослідження. Перед трансвагінальним УЗД лікар попросить пацієнтку випорожнити сечовий міхур.

Терміни проведення УЗД

Дату обстеження визначає гінеколог залежно від існуючої проблеми. Планові процедури призначаються у першій половині циклу. Для визначення вагітності УЗД може робитися у деяких випадках ще до затримки менструації. Негайно проводять процедуру якщо жінка скаржиться на болі в нижній зоні живота, виділення крові, больові відчуття при статевому акті та інше.

За допомогою гінекологічного УЗД лікар без хірургічного втручання може поставити діагноз та назначити гідне лікування.

Гінекологічне УЗД в клініці Аvicenna