Багатопрофільний
лікувально-діагностичий центр

Час роботи:
Пн-Пт 08:30-18:00
Сб 09:30-14:00

+38 (050)-700-87-87 Замовити дзвінок

Гінекологія що слід знати

Гінекологія що слід знати

Зробити так, щоб малюк народився здоровим, щоб батьки раділи нащадкові, щоб могли спланувати його появу і підготуватися до батьківства допомагає гінекологія як розділ медицини, що лікує хвороби жіночого організму і стоїть на варті репродуктивного здоров`я жінки.

В діагностично-лікувальному центрі «Авіценна» допомагають жінкам будь-якого віку, адже хвороби сечостатевої системи можливі не тільки в період активного статевого життя, як вважають зазвичай. Гінекологія лікування передбачає передусім огляд лікарем-спеціалістом, проведення комплексу обстеження з застосуванням лабораторної та ультразвукової діагностики. Обов`язкові щорічні медичні обстеження попередять розвиток дуже багатьох хвороб, серед яких підступні ракові захворювання. Усі передракові стани виявляються на ранніх стадіях за допомогою сучасної медичного обладнання та лікуються в нашому центрі за допомогою радіохвильових методів, що не залишають рубціві роблять реальними природні пологи у майбутньому.

При обстеженні вагітних за допомогою сучасної ультразвукової діагностики в форматі 3D можливо вчасно виявити патологію плоду, а в 4D– навіть зробити відео про рух дитини всередині маминого тіла.

Організм жінки – як ніжна квітка, потребує постійного піклування і догляду. Тим більше, що кожна в репродуктивному віці мрії про здорових і радісних дітей. Жінкам, які ведуть активне статеве життя, завжди важливо підібрати метод контрацепції, щоб вагітність була спланованою і не завдала шкоди ні матері, ні майбутній дитині, вберегла від інфекцій, що передаються статевим шляхом. Сучасна жіноча гінекологія знає достатньо засобів, щоб підібрати безпечний і ефективний контрацептив, враховуючи суто індивідуальні особливості неповторного людського організму.

Весь комплекс медичних послуг для жінок від діагностування інфекційних захворювань статевої системи, вагітності до переривання вагітності та підбору контрацепції виконує гінекологія в Чернівцях від центру «Авіценна». Для переривання вагітності лікувально-діагоностичний центр та його філії запропонують своїм клієнткам сучасний медикаментозний спосіб як найбільш безпечний для наступного настання вагітності, та такий, що не викликає ускладнень і є безболісним.

Запрошуємо на консультацію та лікування! Завжди уважні, ввічливі, компетентні лікарі з досвідом роботи нададуть допомогу, дотримуючись професійної етики та конфіденційності.

Гінекологія що слід знати