Багатопрофільний
лікувально-діагностичий центр

Час роботи:
Пн-Пт 08:30-18:00
Сб 09:30-14:00

+38 (050)-700-87-87 Замовити дзвінок

Гіпертонія ознаки і причини захворювання

Гіпертонія характеризується стійким артеріальним тиском який більше нормальних показників. Як правило лікар встановлює діагноз гіпертонія якщо у людини зберігається тиск вище 140/90 мм. Існує багато причин появи цієї хвороби, залежно від яких проводиться її лікування. У клініці «Авіценна» вже на першому прийомі лікар визначає наявність проблеми и призначає необхідне лікування.

Причини гіпертонії

Стабільність кров’яного тиску полягає у стані здоров’я людини. У 95 відсотках випадків високий тискз’являється із-за первинної гіпертонії. В останніх п’яти відсотках причини гіпертонії слід шукати у інших хворобах, наприклад у проблемах нирок.

Чим вище тиск, тим складніше робота серця. Велика сила крові спроможна нанести пошкодження серцевому м’язу, кровоносним судинам та артеріям. Все це все призведе до зниження кровотоку в тілі та к появі небезпечних хвороб (серцевої недостатності, атеросклерозу, захворюванню очей та інших).

Обстеження та лікування

Якщо у людини виявляється підвищений кров’яний тиск, то їй потрібно відразу пройти повне обстеження свого організму. На основі отриманої інформації грамотні спеціалісти клініці «Авіценна» будуть спроможні назначити схему лікування гіпертонії.

Найбільш велика проблема у тому, що багато людей не помічає ніяких симптомів захворювання так як ознаки гіпертонії у більшості випадках відсутні. Це захворювання часто виявляють лише під час планового огляду. Але існує декілька симптомів на які треба одразу звернути увагу:

  • надмірне серцебиття;
  • головний біль;
  • різнокольорові плями перед очима;
  • легке запаморочення;
  • тиск у потиличній зоні;
  • біль в області серця.

Ці ознаки можуть вказувати на підвищений артеріальний тиск. Вони можуть турбувати людину не постійно, а час від часу, отже потрібно відразу відвідати лікаря.

У нашому центрі проводиться холтерівське моніторування, яке дозволяє швидко та інформативно діагнозувати порушення тиску. Слід знати, що вразливими до гіпертонічного захворювання є люди віком від 35 років. Але ця хвороба може проявитись у будь-якої людини незалежно від її віку та стану здоров’я.

Гіпертонія ознаки і причини захворювання