Багатопрофільний
лікувально-діагностичий центр

Час роботи:
Пн-Пт 08:30-18:00
Сб 09:30-14:00

+38 (050)-700-87-87 Замовити дзвінок

Лабораторія в Чернівцях

Лабораторія в Чернівцях

Гордістю нашого лікувально-діагностичного центру є власна сертифікована лабораторія, що відповідає усім сучасним нормам клінічною діагностики і оснащена за останнім словом медичної техніки. Ми пишаємось тим, що наші пацієнти мають змогу проходити обстеження у медичному закладі такого рівня, адже якість нашої роботи - це гарант вашого міцного здоров'я.

Клініка "АВІЦЕННА" в першу чергу піклується про комфорт своїх клієнтів, тому лабораторні обстеження завжди проводяться лише на найвищому рівні. Довіряючись нам, ви гарантовано забезпечуєте себе високоякісною допомогою кваліфікованих спеціалістів. Здоров'я - єдина річ, яку не можна купити. Саме тому ми допомагаємо людям вчасно виявляти небезпечні захворювання і ефективно їм запобігати.

Наша клініко-діагностична лабораторія в Чернівцях обладнана аналізаторами найвищого світового рівня. Техніка, якою проводить лабораторна діагностика, завезена до нас з Австралії, Японії, Швейцарії, Англії та Франції. Ми дотримуємось усіх сучасних світових стандартів діагностики і лікування, що гарантує вам визначення абсолютно точного діагнозу і підбір найефективніших методів лікування.

Наша лабораторія відповідає абсолютно усім критеріям клініко-медичної діагностики і повністю атестована на право проведення вимірювань і аналізу у сфері поширення державного метрологічного нагляду. Проте не тільки високоякісна техніка і передові атестати важливі для вчасної і безпомилкової діагностики. Ми пишаємось тим, що в нашому центрі працюють провідні досвідчені спеціалісти, в чиїх руках ваше здоров'я буде в цілковитій безпеці.

Лабораторія в Чернівцях