Багатопрофільний
лікувально-діагностичий центр

Час роботи:
Пн-Пт 08:30-18:00
Сб 09:30-14:00

+38 (050)-700-87-87 Замовити дзвінок

Лабораторна діагностика в Чернівцях

 

Лабораторна діагностика: навіщо вона існує?

Лабораторна діагностика в широкому сенсі - сукупність наукових методів аналізу взятого з людини матеріалу на предмет виявлення відхилення від норми. Спрощуючи: в місті Чернівці лабораторії, подібні, займаються тим, що в мінімізовані терміни здійснюють збір і отримання результатів аналізів в різних медичних сферах.

Актуальність подібного не викликає сумнівів з огляду на цілковиту нездатність державних медичних установ впоратися зі своїми функціями. Дається взнаки недолік фінансування, що виражається в першу чергу в нестачі кадрів і необхідного для роботи сучасного обладнання, в другу чергу - в некомпетентності і недоброзичливості багатьох лікарів.

Часом ситуація може стати як мінімум комічною, як максимум - трагічною, коли навіть нескладний за методологією аналіз може проводитися тижнями і місяцями. Наша клініка позбавлена всіх подібних недоліків, оскільки ми володіємо належною кількістю кваліфікованих фахівців, технологічним і сучасним обладнанням.

Види аналізів

Спробуємо виділити основні лабораторні аналізи:

  • Загальноклінічна діагностика. В ході подібних досліджень можна виявити гормональні збої, імунні захворювання.
  • Мікробіологічні та біохімічні тести, що дають точну картину.
  • Молекулярно-генетична діагностика.

Природно, це лише частковий і приблизний перелік. З повним списком пропонованих послуг ви можете ознайомитися у відповідному розділі. Ми постаралися зробити інтерфейс максимально зручним і інтуїтивно зрозумілим кожній людині.

Пару слів про нас

Ми відстежуємо всі тенденції сучасної медицини, тому використовуємо тестові системи останніх поколінь. Всі дослідження проводяться компетентними фахівцями строго відповідно до світових норм в даній області.

Незважаючи на це, ми не вимагаємо колосальних сум: вартість цілком демократична і адекватна нинішнім ринковим реаліям.

Якщо ви хочете здати аналізи в Чернівцях, ми будемо раді співпраці!

Лабораторна діагностика в Чернівцях