Лікувально діагностичний центр - куди треба йти?

Діагностичний центр надає висококваліфіковане індивідуальне обслуговування та швидку професійну медичну допомогу кожному.

Лікувально діагностичний центр - куди треба йти?

18.07.2016

 

Шалений ритм сучасного життя змушує відкладати на завтра піклування про своє здоров’я. Повсякденні турботи, гонитва за кращим існуванням зовсім не залишає часу на розуміння важливості того, що необхідно ретельно стежити за своїм самопочуттям. З часом воно приходить, але занадто пізно, коли самопочуття вже настільки насторожує, що виникає потреба у серйозному медичному втручанні.

Консультативно діагностичний центр «Авіценна» надає висококваліфіковане індивідуальне обслуговування та швидку професійну медичну допомогу. Коли виникають проблеми зі здоров’ям, дуже важливо знайти лікаря, який зможе вчасно виявити проблему та призначити потрібні аналізи та лікування. Зазвичай, відчуваючи якісь негаразди у самопочутті, людина намагається скористатися порадами близьких та рідних або вдається до самолікування. Така поведінка може призвести до негативних наслідків для організму, які потім дуже важко виправити. Адже краще діагностувати та попередити хворобу, ніж лікувати, витрачаючи час та чималі кошти.

Лікувально діагностичний центр надає послуги з лабораторних досліджень, діагностування та лікування гінекологічних захворювань, УЗД діагностики та денного операційного стаціонару. Досвідчені лікарі забезпечать ретельний огляд, призначать низку необхідних аналізів та – в залежності від результатів – визначать хід лікування, який зовсім за короткий час призведе до покращення самопочуття. Діагностичний центр має у своєму розпорядженні надсучасне європейське обладнання, яке на 100% дає достовірний результат дослідження. Майбутні мами мають можливість побачити свого малюка за допомогою ультразвукової діагностики у 3D/4D форматі. Здавши аналізи, вже через зовсім короткий час ви зможете отримати результати онлайн, зареєструвавшись на сайті. Операційний та денний стаціонар пропонує послуги дипломованих досвідчених фахівців та комфортабельні умови для своїх пацієнтів до та після операційного втручання.

Діагностичний центр чернівці – це сучасне обладнання маніпуляційних кабінетів, а також професіоналізм і висока кваліфікація медичного персоналу, які зможуть якісно і безпечно провести процедури взяття від пацієнта матеріалів, необхідних для проведення досліджень та встановлення остаточного діагнозу.

Повернутися

де можливо
здати аналізи

Більше 12 лабораторій по всій Україні

подивитися на карті

Обладнання лабораторії

Найновіші аналізатори і аппарати

детальніше

Результати
online

Отримайте результати аналізів прямо зараз

Дізнатися про результати

Якість
сертифіковано

Стандарт: ISO:9001

сертификати і нагороди
Більше 400 видів послуг для Вашого здоров’я

У лабораторних відділеннях «Авіценна» ви можете бути певними, що про Вас піклуються.

Ми в соцмережах facebook