Лікувально-діагностичний центр Avicenna

Лікувально-діагностичний центр Avicenna

Лікувально-діагностичний центр Avicenna

У червні 2015 року клініці "АВІЦЕННА", що є одним із накращих багатопрофільних лікувально-діагностичних центрів в Україні, виповнилось 16 років. Цей довгий і насичений шлях наша клініка пройшла, піклуючись про здоров'я жителів нашого міста і області, надаючи першокласні медичні послуги європейського рівня.
Комфорт і затишок для кожного клієнта, виключно індивідуальний підхід, якісне сучасне обладнання і найдосвідченіші спеціалісти - це візитна картка нашого діагностичного центру в Чернівцях.
Клініка "АВІЦЕННА" офіційно досягла стандарту якості ДСТУ ISO-9001, що визнаний в усьому світі. Це свідчить про найвищий рівень кваліфікації наших спеціалістів, надійність і сучасність медичного обладнання і незмінно високу якість послуг.
Світ не стоїть на місці, не стоїмо і ми. Вже створено філії в Чернівецькій (Кіцмань, Новоселиця, Глибока, м.Чернівці), Івано-Франківській (Коломия, Снятин, Івано-Франківськ) та Тернопільській (Заліщики) областях. Проте ми не збираємось зупинятися на досягнутому.
Наразі можна упевнено стверджувати, що наша лабораторія в Чернівцях є однією із найкращих в нашому регіоні і практично не має схожих на себе аналогів. Сертифікат атестації, отриманий у 2010 році підтверджує якість і надійність нашой роботи. Загалом, ми проводимо загально-клінічниі, гематологічниі, цитологічні, імунологічні, біохімічні і молекулярно-генетичні (ПЛР) дослідження. Ми пишаємось таким здобутком, адже це вивело лабораторну діагностику в Чернівцях на принципово новий рівень.
Абсолютна довіра пацієнтів і найвищий рівень атестації - основні причини нашого успіху, а також вашого міцного здоров'я.