Багатопрофільний
лікувально-діагностичий центр

Час роботи:
Пн-Пт 08:30-18:00
Сб 09:30-14:00

+38 (050)-700-87-87 Замовити дзвінок

Лікування інфекційних хвороб

Слідкувати за своїм здоров’ям необхідно, але не завжди на це є вільний час. Часто думка про те що потрібно провести обслідування виникає тільки при появі нестерпних та неприємних відчуттів. Урогенітальні інфекції можуть привести к серйозним захворюванням, на лікування яких потім треба буде викласти багато не тільки часу, але і грошей. При перших появах неприємних відчуттів ви можете звернутися до фахівця нашого центру для виявлення проблеми и при необхідності почати грамотне лікування.

Усі хвороби мають однакові симптоми, але виникають через різні збудники. При постанові вірного діагнозу фахівець повинен взяти певні аналізи та провести спеціальне обстеження. Якщо хвороба не перейде до хронічної стадії її лікування буде значно легше. Лікування урологічних інфекцій проходить швидко якщо була проведена своєчасна діагностика.

Коли слід звертатися до уролога:

  • часте сечовипускання та його нетримання;
  • затримка сечовипускання;
  • больові відчуття в області паху, поперекової області та промежини;
  • поява крові в сечі.

Не тільки підозра на урологічні інфекції повинна змусити пацієнта звернутися до урологічного кабінета. Уролог також вирішує проблеми які стосуються інтимної сфери;

  • послаблення ерекції;
  • виділення з уретри;
  • патології зовнішніх статевих органів.
  • прискорене сім’явиверження.

Інфекції урогенітального напрямку – це серйозна проблема, а не тільки біль та дискомфорт. Небезпека лежить в ускладненнях, які можуть привести к більш серйозним наслідкам.

Лікування інфекцій Чернівці успішно проводиться в клініці «Авіценна». Обережне ставлення до пацієнта, висока кваліфікація та багатий досвід роботи наших співробітників допоможуть вирішити будь-які урологічні проблеми своєчасно. В цьому нам допомагає сучасне обладнання на якому ми найкращі спеціалісти проводять якісну діагностику та швидко виявляють і віришують проблему.

Лікування інфекційних хвороб