Мамографія: основні положення

На сьогоднішній день мамографія вважається найбільш ефективним методом рентгенологічного дослідження стану молочних залоз з метою виявлення патологічних змін в їх структурі.

Мамографія: основні положення

06.02.2016

На сьогоднішній день мамографія вважається найбільш ефективним методом рентгенологічного дослідження стану молочних залоз з метою виявлення патологічних змін в їх структурі. Мамографія дозволяє діагностувати новоутворення як доброякісного, так и злоякісного характеру до виявлення їх при пальпації, тобто при самообслідуванні. Наразі мамографічні обстеження – єдиний метод виявлення раку молочної залози на ранніх етапах розвитку. Вчасна діагностика, за статистикою, дозволяє скоротити смертність жінок від цього виду раку на 30%.

Лікувально-діагностичний центр «Авіценна» пропонує найбільш прогресивний метод мамографії в Чернівцях – цифрове дослідження стану молочних залоз. Для обстеження використовується рентгенологічний прилад – мамограф, здатний генерувати іонізуюче випромінювання в безпечних дозах. Проходячи через тканини людського тіла, промені формують графічне зображення (мамограму) на рентгенівській плівці або екрані монітора. Новоутвореня у тканинах відображаються на мамограмі у вигляді світлих плям. Зображення молочних залоз відразу передається на екран мамографа і фіксується у пам'яті прилада. Наступний етап дослідження – обробка зображення спеціальними програмами, що дозволяє скоротити тривалість діагностики в цілому. Якість цифрових досліджень у клініці «Авіценна» не поступається мамографії в Києві, в провідних центрах сімейної медицини.

Сам факт наявності новоутворення у молочній залозі не є гарантованим підтвердженням раку. Щоб поставити точний діагноз, необхідно оцінити локалізацію новоутворення, його розмір, форму і т.д. Тільки комплексний аналіз результатів мамографічного обстеження дозволяє виявити характер пухлини.

Пам'ятайте: самообстеження не є виключним методом гарантованного попереждення раку молочної залози! Регулярні мамографічні обстеження необхідні кожній жінці, тим паче, що ціни на мамографію цілком доступні.

Повернутися

де можливо
здати аналізи

Більше 12 лабораторій по всій Україні

подивитися на карті

Обладнання лабораторії

Найновіші аналізатори і аппарати

детальніше

Результати
online

Отримайте результати аналізів прямо зараз

Дізнатися про результати

Якість
сертифіковано

Стандарт: ISO:9001

сертификати і нагороди
Більше 400 видів послуг для Вашого здоров’я

У лабораторних відділеннях «Авіценна» ви можете бути певними, що про Вас піклуються.

Ми в соцмережах facebook