Багатопрофільний
лікувально-діагностичий центр

Час роботи:
Пн-Пт 08:30-18:00
Сб 09:30-14:00

+38 (050)-700-87-87 Замовити дзвінок

Міокардит діагностика та лікування

Під міокардитом розуміється тяжке ураження серцевого м’яза. Воно може з’явитися внаслідок запалення, яке саме по собі не виникає на рівному місці. Як правило, до запалення призводять негативні події, що трапилися з організмом за останній час. Із-за того що серцевий м’яз бувна той момент збуджений людина може дізнатися про свою хворобу тільки через сильні ознаки міокардиту. При діагностиці цього захворювання важно не тільки визначити запалення серцевого м’яза, алеі дізнатися причину, яка його визвала.

Різновиди захворювання

Так як міокардит можуть визвати різні причини, прийнято ділити це захворювання на декілька різновидів:

1. Інфекційний міокардит. З’являється після таких хвороб як грип, краснуха, віспа, дифтерія, сепсис, пневмонія.

2. Ревматичний міокардит. Частою причиною виникнення міокардита є ревматизм.

3. Алергічний міокардит. Окрім порушення дихальної функції та виникнення висипу на тілі, сильна алергія може привести до запалення серцевого м’яза.

4. Системний міокардит. Якщо у людини є захворювання сполучної тканини або її організм піддався якоїсь травмі, опіку, впливу радіації, то наслідком може стати міокардит системного або дифузного типу.

Кожен з видів цього захворювання визначається після того як була проведена діагностика міокардиту. Далі назначається необхідне лікування.

Симптоми міокардиту та його лікування

Основними ознаками міокардиту є біль у серці, загальне нездужання, прискорене серцебиття, болючість у суглобах, задишка та ломота в тілі. Якщо хвора людина поміряє температуру тіла, вона буде або нормальною, або ледве підвищена. Міокардит практично неможливо передбачити, отже він не розпізнається на початкової стадії. Симптоми міокардиту з’являються вже в процесі розвитку запалення.

Лікар назначає лікування залежно від тяжкості захворювання та його різновиду. В багатьох випадках ця хвороба швидко лікується. Лікування міокардиту в гострій формі проходить довше, але практично завжди теж завершується повним одужанням хворої людини. Небезпечними можуть бути дифтерійний та септичний міокардит, які в деяких випадках можуть привести до серцевої недостатності та інших серйозних проблем.

При виявленні хоча б одної ознаки цього захворювання, потрібна лабораторна діагностика, яка підтвердить або відкине міокардит. В нашому центрі у вас є спроможність перевірити свій стан організму та отримати правильне лікування.

Міокардит діагностика та лікування