Що таке відеокольпоскопія?

Відеокольпоскопія - один з методів гінекологічного огляду. Для проведення відеокольпоскопії необхідний відеокольпоскоп. Цей оптичний прилад оснащений потужною підсвіткою і володіє збільшуючими властивостями.

Що таке відеокольпоскопія?

22.12.2014

Що таке відеокольпоскопія?

    Відеокольпоскопія - один з методів гінекологічного огляду. Для проведення відеокольпоскопії необхідний відеокольпоскоп. Цей оптичний прилад оснащений потужною підсвіткою і володіє збільшуючими властивостями. Відеокольпоскопія супроводжується відео- та фотозйомкою. Це дозволяє ретельно вивчити стан внутрішніх органів, особливо при діагностиці захворювань жіночої статевої системи.
    Відеокольпоскопія: переваги
   Відеокольпоскопія має низку незаперечних переваг, які роблять цей метод дослідження одним із найточніших. Як прогресивний вид діагностики, відеокольпоскопія надає наступні можливості:
 Фіксація і детермінація будь-яких відхилень і змін в жіночому організмі, виявлення захворювання на ранній стадії.
 Забезпечення точного прицільного забору матеріалу для лабораторних досліджень: біопсії або цитології. Чим точніше взято матеріал, тим репрезентативнішим буде результат аналізу.
 Отримання лікарями доступу до всіх матеріалів, пов'язаних із перебігом хвороби.
 Дані, отримані в результаті відеокольпоскопії, зберігаються у фото- та відеоформаті. Це дозволяє наочно спостерігати динаміку протікання захворювання і коригувати лікування.
 На підставі результатів відеокольпоскопії ставиться 100% точний діагноз і призначається адекватне ефективне лікування.
    Грамотний підхід до діагностики - запорука правильної постановки діагнозу, що, в свою чергу, визначає ефективність лікування. Що точніший спосіб діагностики, то вищі результати призначеного лікування. Відеокольпоскопія - спосіб зробити лікування захворювань жіночих статевих органів більш швидким і ефективним.
    Відеокольпоскопія: особливості методики
    Відеокольпоскоп з'єднано з комп'ютером. Під час дослідження зображення, отримані з допомогою відеокольпоскопа, переносяться на екран комп'ютера, а також записуються на жорсткий диск. Зображення, що отримується в ході процедури, являє собою багаторазово збільшене зображення внутрішніх органів.
    Завдяки таким зображенням фахівець визначає найменші відхилення в стані тканин. Ще одна перевага відеокольпоскопії - це абсолютна безболісність.
    Відеокольпоскопія допомагає виявити такі захворювання:
 герпес генітальний;
 поліпи;
 папіломи;
 кондиломи;
 доброякісні зміни шийки матки;
 рак шийки матки;
 ерозії шийки матки.
    У виявленні гінекологічних хвороб відеокольпоскопія показує найвищі результати в порівнянні з усіма іншими методами діагностики.
    Відеокольпоскопія - майбутнє діагностичної гінекології
    Відеокольпоскопія, як найнадійніший метод діагностики, повинна перетворитися на неодмінний атрибут відвідування гінеколога. Широке застосування відеокольпоскопії дозволить вчасно виявляти такі захворювання, як:
 дисплазія,
 лейкоплакія,
 еритроплакія,
 ерозія.
    Також за допомогою відеокольпоскопії можна виявляти ендоцервікоз, папіломи на статевих губах і в піхві, ендометріоз і всі форми раку шийки матки. Це дозволить істотно підвищити рівень лікування цих серйозних захворювань, а також порятунку багатьох жінок.
    Діагностувати захворювання за допомогою відеокольпоскопії можна на найбільш ранніх стадіях, що істотно знижує рівень поширеності тяжких наслідків гінекологічних патологій.

Повернутися

де можливо
здати аналізи

Більше 12 лабораторій по всій Україні

подивитися на карті

Обладнання лабораторії

Найновіші аналізатори і аппарати

детальніше

Результати
online

Отримайте результати аналізів прямо зараз

Дізнатися про результати

Якість
сертифіковано

Стандарт: ISO:9001

сертификати і нагороди
Більше 400 видів послуг для Вашого здоров’я

У лабораторних відділеннях «Авіценна» ви можете бути певними, що про Вас піклуються.

Ми в соцмережах facebook