Багатопрофільний
лікувально-діагностичий центр

Час роботи:
Пн-Пт 08:30-18:00
Сб 09:30-14:00

+38 (050)-700-87-87 Замовити дзвінок

Ультразвукове дослідження (УЗД) в Чернівцях

Якщо Вас цікавить УЗД в Чернівцях, то ви потрапили за адресою, оскільки наш медичний центр пропонує подібні послуги.

Ультразвукове дослідження: опис

Т.зв. УЗД - ультразвукове дослідження, дозволяє визначити стан певних тканин і органів. Ультразвукові хвилі, що проходять крізь різні по щільності тканини по-різному відбиваються, після чого відбувається фіксація цих відображень і подальше переведення в знімок.

Перевага даного методу - його абсолютна нешкідливість, безпека і простота. Найчастіше УЗД роблять під час вагітності. Тоді може постати питання: «на яких термінах роблять УЗД?». Дамо відповідь: в проміжках між десятим і чотирнадцятим, двадцятим і двадцять четвертим, а також тридцять другим і тридцять четвертим тижнями.

Єдине, що може перешкодити проведенню дослідження, - це метеоризм або сильне ожиріння; в таких випадках варто віддати перевагу іншим методам проведення діагностики.

УЗД використовується для виявлення хвороб шлунково-кишкового тракту, нирок, молочних залоз, серця, щитовидної залози і багато чого іншого аж до аналізу стану судин.

Підготовка

Особливої підготовки до УЗД не потрібно, однак потрібно врахувати кілька нюансів:

  • Дослідження повинно бути проведеним натщесерце і бажано в ранковий час доби. Не їсти рекомендується як мінімум протягом восьми годин перед початком дослідження.
  • Раціон двох попередніх дослідженню днів формуйте таким чином, щоб мінімізувати присутність в ньому бобових, сирих овочів, хліба і молока.
  • Якщо у вас є схильність до метеоризму - газоутворення, - то прийміть кілька таблеток активованого вугілля. При деяких дослідженнях - наприклад, вивченні стану органів малого тазу - необхідна наповненість сечового міхура. Уточнюйте даний момент у лікаря заздалегідь, оскільки в деяких випадках передбачається якраз-таки зворотне.

Наші пропозиції

Наші фахівці в мінімізовані терміни здатні якісно і точно зробити УЗД будь-якого органу. Ми використовуємо професійне і сучасне обладнання, яка обумовлює ідеальну точність дослідження.

Діагностичний центр «Авіценна» буде радий допомогти вам!

Ультразвукове дослідження (УЗД) в Чернівцях