Ультразвукове дослідження (УЗД) в Чернівцях

Ультразвукове дослідження - процедура, що дозволяє дізнатися стан багатьох органів і тканин в мінімізовані терміни

Ультразвукове дослідження (УЗД) в Чернівцях

14.01.2017

 

Якщо Вас цікавить УЗД в Чернівцях, то ви потрапили за адресою, оскільки наш медичний центр пропонує подібні послуги.

Ультразвукове дослідження: опис

Т.зв. УЗД - ультразвукове дослідження, дозволяє визначити стан певних тканин і органів. Ультразвукові хвилі, що проходять крізь різні по щільності тканини по-різному відбиваються, після чого відбувається фіксація цих відображень і подальше переведення в знімок.

Перевага даного методу - його абсолютна нешкідливість, безпека і простота. Найчастіше УЗД роблять під час вагітності. Тоді може постати питання: «на яких термінах роблять УЗД?». Дамо відповідь: в проміжках між десятим і чотирнадцятим, двадцятим і двадцять четвертим, а також тридцять другим і тридцять четвертим тижнями.

Єдине, що може перешкодити проведенню дослідження, - це метеоризм або сильне ожиріння; в таких випадках варто віддати перевагу іншим методам проведення діагностики.

УЗД використовується для виявлення хвороб шлунково-кишкового тракту, нирок, молочних залоз, серця, щитовидної залози і багато чого іншого аж до аналізу стану судин.

Підготовка

Особливої підготовки до УЗД не потрібно, однак потрібно врахувати кілька нюансів:

  • Дослідження повинно бути проведеним натщесерце і бажано в ранковий час доби. Не їсти рекомендується як мінімум протягом восьми годин перед початком дослідження.
  • Раціон двох попередніх дослідженню днів формуйте таким чином, щоб мінімізувати присутність в ньому бобових, сирих овочів, хліба і молока.
  • Якщо у вас є схильність до метеоризму - газоутворення, - то прийміть кілька таблеток активованого вугілля. При деяких дослідженнях - наприклад, вивченні стану органів малого тазу - необхідна наповненість сечового міхура. Уточнюйте даний момент у лікаря заздалегідь, оскільки в деяких випадках передбачається якраз-таки зворотне.

Наші пропозиції

Наші фахівці в мінімізовані терміни здатні якісно і точно зробити УЗД будь-якого органу. Ми використовуємо професійне і сучасне обладнання, яка обумовлює ідеальну точність дослідження.

Діагностичний центр «Авіценна» буде радий допомогти вам!

Повернутися

де можливо
здати аналізи

Більше 12 лабораторій по всій Україні

подивитися на карті

Обладнання лабораторії

Найновіші аналізатори і аппарати

детальніше

Результати
online

Отримайте результати аналізів прямо зараз

Дізнатися про результати

Якість
сертифіковано

Стандарт: ISO:9001

сертификати і нагороди
Більше 400 видів послуг для Вашого здоров’я

У лабораторних відділеннях «Авіценна» ви можете бути певними, що про Вас піклуються.

Ми в соцмережах facebook