Багатопрофільний
лікувально-діагностичий центр

Час роботи:
Пн-Пт 08:30-18:00
Сб 09:30-14:00

+38 (050)-700-87-87 Замовити дзвінок

УЗД органів малого тазу

Ультразвукове дослідження органів малого тазу є повністю безпечною процедурою, яка дозволяє якомога раніше визначити проблеми гінекологічного напрямку. Також на УЗД органів малого тазу можна побачити проблеми, викликані неправильною роботою прямої кишки та сечового міхура. Рання діагностика скорочує тривалість лікування, тому вона рекомендована людям, яки відчувають перші неприємні симптоми.

Лікар призначає обстеження органів малого тазу у разі:

  1. порушення циклу менструації;
  2. підозра на вагітність;
  3. контроль розвитку плоду при стані вагітності;
  4. підозра на запальні процеси матки;
  5. обстеження при безплідді;
  6. скарги на біль у області живота;
  7. наявність виділень із піхви;
  8. вилучення або постановка контрацептиву;
  9. профілактичний контроль.

Сучасне обладнання дозволяє швидко і точно побачити існуючу проблему. УЗД діагностика допомагає поставити первинний діагноз і контролювати стан людини без втручання в її організм.

Лікувально-діагностичний центр «АВІЦЕННА» використовує новий апарат УЗД високого класу, яким керують спеціалісти медицини. Це забезпечує високу здатність отримування достовірної картини стану пацієнта и спроможність призначите гідне лікування. Наші переваги полягають в досвіді лікарів, доступних цінах на обстеження та зручному часі прийому.

Процедура УЗД

У нашій клініці УЗД органів малого таза може бути проведено двома способами: через піхву та через передню стінку черева. Перший спосіб дозволяє проводити обстеження більш точно. Воно не вимагає спеціальної підготовки, дає ранню інформацію жінкам з маленьким терміном вагітності, дозволяє детально оглянуті яєчники та матку. Другий спосіб проводиться тільки за умови наповненого сечового міхура.

Щоб отримати максимально точну інформацію найчастіше лікар призначає діагностику на 5-7 день після початку менструації. Якщо потрібні такі показники, як оцінка розміру фолікула або дозрівання яйцеклітини, ультразвукова діагностика може робитися в більш пізні фази менструації.

Обстеження в нашій клініці – це якісні послуги, дбайливе ставлення до клієнта та максимально ефективне лікування будь-якої проблеми.

УЗД органів малого тазу