УЗД під час вагітності що слід знати?

Мета узд вагітних – перевірити, скільки дітей ви носите і чи розвиваються вони нормально. Протягом першого триместру вагітності дослідження буде перевіряти серцебиття, анатомію голови, черевної стінки і кінцівок вашої дитини.

УЗД під час вагітності що слід знати?

14.07.2016

 

Дізнавшись про свою вагітність, кожна жінка повинна бути готовою до частого відвідування лікаря та здавання аналізів, а особливо систематичного проходження ультразвукового дослідження. Ультразвукове сканування посилає звукові хвилі через матку. Вони відскакують від вашої дитини, як відлуння сигналів, які потім перетворюються на зображення на екрані, яке показує стан і вашої дитини. Перше узд при вагітності, як правило, дуже цікаве, тому що це надає першу уяву про свою дитину. В наш час можливо навіть роздрукувати зображення малюка. Цим першим фото можна прикрасити альбом з фотографіями першого року життя малечі.

Мета узд вагітних – перевірити, скільки дітей ви носите і чи розвиваються вони нормально. Протягом першого триместру вагітності дослідження буде перевіряти серцебиття, анатомію голови, черевної стінки і кінцівок вашої дитини. Гінекологічна ультразвукова діагностика використовувалась під час вагітності протягом багатьох десятиліть, і до сих пір немає офіційно опублікованих досліджень про шкідливість цієї процедури за умови, якщо вона виконана правильно. Існують чіткі рекомендації для медичних працівників щодо використання сканування під час вагітності, яким слідують всі без виключення лікарі лабораторно лікувального центру Авіценна. В цей період жінці неодноразово доводиться проходити таке обстеження. Під час нього лікар переконується, що плід розвивається згідно з загальноприйнятим графіком.

В залежності від строку вагітності гінекологічне узд допоможе:

  • виявити позаматкову вагітність, коли ембріон розміщений поза маткою, зазвичай в матковій трубі;
  • визначити кількість плодів;
  • переконатися, що у дитини присутнє серцебиття;
  • встановити точну дату пологів шляхом вимірювання дитини;
  • оцінити плід на виявлення патології внутрішньоутробного розвитку;
  • зафіксувати темпи росту малюка.

Ця процедура абсолютно безболісна і не завдає шкоди ні матері, ні дитині. В першому триместрі вагітності, як правило, назначають вагінальне УЗД, яке надає більш чітку картину стану плода на можливої наявності патології. Ультразвукова діагностика в лікувальному центрі Авіценна – це якісне дослідження на сучасному обладнанні.

Повернутися

де можливо
здати аналізи

Більше 12 лабораторій по всій Україні

подивитися на карті

Обладнання лабораторії

Найновіші аналізатори і аппарати

детальніше

Результати
online

Отримайте результати аналізів прямо зараз

Дізнатися про результати

Якість
сертифіковано

Стандарт: ISO:9001

сертификати і нагороди
Більше 400 видів послуг для Вашого здоров’я

У лабораторних відділеннях «Авіценна» ви можете бути певними, що про Вас піклуються.

Ми в соцмережах facebook