Багатопрофільний
лікувально-діагностичий центр

Час роботи:
Пн-Пт 08:30-18:00
Сб 09:30-14:00

+38 (050)-700-87-87 Замовити дзвінок

УЗД щитовидної залози

Друге місце після діабету в світовому рейтингу дісталося захворюванням щитовидної залози. Довгі роки людина може жити з патологією, не здогадуючись про неї, поки організм не почне бити на сполох.

Гормони, які синтезуються в щитовидці, відповідають за підтримання сталості внутрішнього середовища в організмі людини, роботу імунітету, розвиток і ріст. Порушення їх вироблення веде до системних проблем. Тому важливо регулярно обстежуватися для профілактики - як мінімум відвідувати ендокринолога і робити УЗД щитовидної залози, щоб не пропустити перші тривожні ознаки.

Захворювання щитовидної залози

 

До їх появи призводять постійні стреси, неправильне харчування, нестача йоду, наявність хронічних хвороб, в т.ч. інфекційних, проживання в екологічно несприятливій зоні.

Умовно їх можна поділити на три групи:

  1. Ті, які пов'язані зі змінами в структурі, але рівень гормонів - в нормі.
  2. Вироблення гормонів істотно зменшується. Найчастіше виникають у жінок.
  3. Захворювання на тлі збільшення кількості гормонів. Появу часто списують на невроз, стрес, вікові зміни.

 

Як розпізнати?

 

В першу чергу це відбивається на настрої: втома і пригніченість виникають навіть після незначних навантажень. Надмірна сухість шкіри і різкі зміни смакових вподобань теж можуть вказувати на проблеми зі щитовидкою. Часто на тлі її патологій відбувається зміна артеріального тиску, приблизно у третини хворих виникають серцево-судинні захворювання - і лікарі починають лікувати серце, не вникаючи в причини зміни. Тому, якщо у вас вже є захворювання серця, нервової системи, часто турбує погане самопочуття - краще перестрахуватися і перевіритися.

Медичний центр «Авіценна» пропонує вам пройти обстеження щитовидної залози. Щоб пройти УЗД в Чернівцях, не потрібне напроавлення: в нашому центрі ви можете пройти діагностику і відразу отримати консультацію ендокринолога. Лікар допоможе оцінити стан здоров'я, і якщо буде необхідність - розробити схему лікування або профілактики.

УЗД щитовидної залози