Велоергометрія в Чернівцях

Велоергометрія в Чернівцях

Велоергометрія: що це таке?

Велоергометрія - сучасний спосіб дослідження серцево-судинної системи людини. Для здійснення процедури використовується особлива техніка - велоергометр. Принцип такий: людина, витрачає певну силу на кручення педальних важелів, навантажується, в результаті чого його серцебиття стає частішим. Природно, збільшується і постачання серця кров'ю. Якщо людина має певні відхилення, в цей момент вони будуть зафіксовані на електрокардіограмі.

Велоергометрія дає можливість виявлення т.зв. ішемії міокарда; іншими словами, недостатність крові і кисню. Миттєво визначається ступінь тяжкості. Також виявляється витривалість; науковою мовою - толерантність до фізичного навантаження. Лікар оцінює реакцію артеріального тиску, серцевий ритм.

Підготовка

Про всі тонкощі ви будете повідомлені фахівцем: існує досить багато препаратів, вживати які за тиждень до процедури не можна. Сама велоергометрія проводиться з ранку; як правило, після години або двох після першого прийому їжі.

Якщо пацієнт має нікотинову залежність, рекомендується утриматися від куріння. Також не варто в цей день здавати кров з вени.

Важливий момент: ви повинні бути спокійні. Нервове напруження може кардинально змінити результат дослідження, зробивши саму процедуру безглуздою і навіть шкідливою.

Чому ми?

Наш медичний центр «Авіценна» обладнаний всім необхідним для проведення велоергометрії сучасним обладнанням. У нас працюють компетентні фахівці, які вже не одну сотню разів проводили дану процедуру і здатні дати чітку і ясну картину результатів.

Вартість послуг цілком демократична: ми не вимагаємо колосальних сум. Цінова політика орієнтована на потенційного клієнта.

При виникненні питань можете зателефонувати за телефоном, вказаним у відповідному розділі.

Якщо вас цікавить велоергометрія в Чернівцях, ми будемо раді допомогти вам!