Захворювання молочних залоз у жінок

Діагностика захворювань молочних залоз, симптоми онкології, коли потрібна мамографія, у який період менструального циклу її краще зробити.

Захворювання молочних залоз у жінок

20.05.2016

 

Кожна доросла людина повинна стежити за своїм здоров’ям, це її обов’язок. Нажаль, багато жінок уважно слідкують за здоров’ям, але не за своїм. Вони турбуються про дітей, чоловіка, батьків та інших родичів, але нехтують собою. Результат такого відношення до себе жахливий. Крім того, близьким, за яких жінка хвилюється найбільше, не позаздриш, якщо хвороба забере в них ту, кого вони люблять. Як же не допустити такого? Стежити і за власним здоров’ям, поставити цю мету на перше місце!
Розглянемо можливі способи виявлення хвороби. Рання діагностика захворювань молочних залоз здійснюється за допомогою апарату цифрової мамографії, це єдиний можливий спосіб діагностики на ранній стадії. Пальпація – метод, що виявляє пухлину, якій вже кілька років. Шансів вилікуватись у цьому випадку набагато менше.
Говорячи про захворювання молочних залоз, важливо відмітити, що вони можуть виникати у жінок різного віку, але особи від 35-ти років повинні більш пильно стежити за своїм здоров’ям. Найнебезпечніша патологія – рак.
Якщо ви помітили у себе ознаки захворювання, необхідно якомога скріше звернутися до лікаря-мамолога. До таких ознак належать біль та виділення. Час від часу ви можете власноруч зробити пальпацію, звернувши увагу на вузлові утворення.
Цифрова мамографія необхідна, якщо мають місце ознаки, вказані вище, а також показана раз на рік жінкам від 35-ти років. Потрібна вона й після мастектомії однієї залози для контролю за другою. Також необхідна час від часу, якщо діагностували рак молочної залози.
Вас щось турбує? Пройдіть обстеження у нас! Майте на увазі, що краще проводити діагностику з 7-го по 14-ий день менструального циклу. Чекаємо на вас у лікувально-діагностичному центрі Avicenna! Окрім консультації мамолога та цифрової мамографії, пропонуємо лабораторну діагностику, консультації кардіолога, гінеколога, уролога. Також є власна операційна, денний стаціонар. Бажаємо здоров’я вам та вашим близьким!

Повернутися

де можливо
здати аналізи

Більше 12 лабораторій по всій Україні

подивитися на карті

Обладнання лабораторії

Найновіші аналізатори і аппарати

детальніше

Результати
online

Отримайте результати аналізів прямо зараз

Дізнатися про результати

Якість
сертифіковано

Стандарт: ISO:9001

сертификати і нагороди
Більше 400 видів послуг для Вашого здоров’я

У лабораторних відділеннях «Авіценна» ви можете бути певними, що про Вас піклуються.

Ми в соцмережах facebook