Багатопрофільний
лікувально-діагностичий центр

Час роботи:
Пн-Пт 08:30-18:00
Сб 09:30-14:00

+38 (050)-700-87-87 Замовити дзвінок

Відеогалерея

Жіноче здоров'я — це запорука молодості, краси, впевненості в собі та чарівності.

Клініка Avicenna - це сучасні технології, якісний, професійний підхід для кожного пацієнта. Вже понад 23 роки наша клініка жіночого здоров'я допомагає всім дівчаткам і жінкам. У нашому арсеналі великий штат кваліфікованих фахівців, сучасне медичне обладнання для своєчасної діагностики та лікування поширених гінекологічних захворювань. Наші досвідчені лікарі завжди надають кваліфіковану медичну допомогу, з урахуванням індивідуального підходу до кожної пацієнтки. Їх професійний рівень постійно підвищується, методики профілактики та лікування завжди удосконалюються. Фахівці клініки постійно обмінюються досвідом з колегами з різних країн, тому наші пацієнти можуть розраховувати тільки на перевірені та дієві методи лікування.

Гінекологічна служба клініки "Avicenna" надає можливість пройти повне гінекологічне обстеження з виявленням як функціональної, так і органічної патології жіночої статевої системи.

У нашій клініці можна отримати такі послуги:

 • - Консультація лікаря-гінеколога. Під час прийому спеціаліст уважно вислухає скарги пацієнтки, проведе ретельний огляд, гінекологічне обстеження, відеокольпоскопію.
 • - Інструментальні методи досліджень (УЗ - діагностика, біопсія, кольпоскопія).
 • - Лабораторні методи досліджень.
 • - Вибрати найбільш підходящі та зручні методи контрацепції.
 • - Знайти причину порушення менструального циклу .
 • - Пройти комплекс якісного та ефективного лікування.
 • - Рекомендації щодо профілактики виникнення різних гінекологічних патологій.

В нашій гінекологічній клініці комфортні умови перебування, приємна, тепла атмосфера.

Гінекологія

Косевич Марія Іванівна

Косевич Марія Іванівна

Провідний хірург

Стаж роботи за спеціальністю складає 36 років.

Вища категорія за спеціальностями «акушерство і гінекологія» та «організація і управління охороною здоров’я», сертифікат за спеціальністю «дитяча та підліткова гінекологія». Пріоритетні напрямки роботи: оперативна гінекологія, у тому числі ендоскопічна та пластична, слінгові операції, патологія вагітності в першому та другому триместрах, звичне невиношування. Є автором понад 15 наукових праць. Неодноразово була членом робочих груп та комісій МОЗ України. Є активно практикуючим лікарем в напрямку оперативної гінекології, проводить щорічно більше 300 оперативних втручань. Постійно бере участь в роботі міжнародних та вітчизняних конференцій, присвячених проблемам репродуктивного здоров’я, оперативної гінекології. Як завідувачка гінекологічного відділення пологового будинку №1 впроваджує сучасні малоїнвазивні методи лікування та діагностики в практику роботи відділення. Займається проблемами дитячої та підліткової гінекології, в складі очолюваного нею відділення розгорнуті єдині в області ліжка дитячої гінекології. На засадах наставництва передає свій досвід роботи молодим лікарям пологового будинку, лікарям-інтернам. Освіта: Закінчила лікувальний факультет Чернівецького медичного інституту у 1981 році. Підвищувала свій професійний рівень на курсах підвищення кваліфікації БДМУ, НМАПО, в Чехії, Росії, Білорусії. Член правління асоціації акушер-гінекологів Чернівецької області, член профспілки. Нагороди: Нагороджена Грамотою Буковинської державної медичної академії (1999 р.), подякою Чернівецького міського голови (2006 р.), Грамотою управління МВС України в Чернівецькій області, Почесною грамотою Міністерства охорони здоров’я України (2008 р., 2010 р.) У 2009 році Косевич М.І. присвоєно почесне звання „Заслужений лікар України”. Досвід роботи: У 1981–1982 роках працювала лікарем акушером-гінекологом-інтерном Кам’янець-Подільської міської лікарні. З 1982 по 1985 року працювала лікарем акушеромгінекологом Кременчуцької дільничної лікарні Хмельницької області, а в 1985 році переведена на посаду лікаря акушерагінеколога Старосинявської ЦРЛ Хмельницької області. З 1986 до 1987 року працювала викладачем акушерст¬ва та гінекології Вашківецького медичного училища, у 1987–1988 pp. – лікарем-акушером-гінекологом Хасанської ЦРЛ Приморського краю. Упродовж 1988–1990 pоків навчалася в клінічній ординатурі за спеціальністю „Акушерство та гінекологія” в Чернівецькому медичному інституті. З 1990 до 1992 року працювала лікарем-інспектором по материнству та дитинству відділу охорони здоров'я Чернівецького міськвиконкому. З 1990 року – завідувач обласного організаційно-методичного відділу з питань акушерства та гінекології, а з 1997 року - головний лікар міського клінічного пологового будинку № 1 м. Чернівців. З 2003 року працює на посаді завідувача гінекологічного відділення міського клінічного пологового будинку № 1 м. Чернівців.

Читати більше Сховати
Никифор Лівія Василівна

Никифор Лівія Василівна

Провідний хірург, кандидат медичних наук за спеціальністю «акушерство і гінекологія», доцент.

Вища категорія за спеціальностями «акушерство і гінекологія» та «організація і управління охороною здоров’я». Член міжнародної спільноти ендометріозу та маткових розладів, член правління Асоціації акушерів-гінекологів Буковини. З 2005 по 2014 рік очолювала акушерсько-гінекологічну службу Чернівецької області. Пріоритетні напрямки роботи: оперативна гінекологія, у тому числі ендоскопічна та пластична, слінгові операції, профілактика та лікування гнійно-септичних ускладнень в акушерстві та гінекології, сучасні підходи до антибіотикопрофілактики та антибіотикотерапії в акушерстві та гінекології. Є автором понад 120 наукових праць, співавтор 3-х монографій, автор інформаційних листів про нововведення в системі охорони здоров’я. Приймала участь у розробці практичної настанови «Національні підходи до впровадження системи регіоналізації перинатальної служби в Україні». Неодноразово була членом робочих груп та комісій МОЗ України. Є активно практикуючим лікарем в напрямку оперативної гінекології, проводить щорічно більше 400 оперативних втручань. Постійно бере участь в роботі міжнародних та вітчизняних конференцій, присвячених проблемам репродуктивного здоров’я, акушерської патології, оперативної гінекології, організації акушерсько-гінекологічної служби. Освіта: закінчила у 1990 р. з відзнакою Буковинський державний медичний інститут. Підвищувала свій професійний рівень на курсах підвищення кваліфікації БДМУ, НМАПО, в Німеччині, Венгрії. Проходила стажування з питань оперативної гінекології в провідних клініках Франції, Італії, Росії. Нагороди: дві грамоти МОЗ України, подяка МОЗ України, премія імені Володимира Залозецького. Досвід роботи: - З 1991 по 1993р працювала лікарем акушер-гінекологом Герцаївської ЦРЛ, а з 1993 по 1998рр. – на посаді райакушергінеколога Герцаївської ЦРЛ. - З 1998р. по 2009 рр. працювала в КМУ «Міський клінічний пологовий будинок №2»; на посадах лікаря акушер-гінеколога жіночої консультації, стаціонару, відповідальним лікарем, а з 01.01.2004р. – завідуючою обсерваційного відділення. З 2005 року – головний позаштатний спеціаліст з акушерства та гінекології. - З січня 2010 р. працювала в штаті Департаменту охорони здоров’я та цивільного захисту населення на посадах головного спеціаліста, начальника відділу, виконуючи обов’язки обласного акушер-гінеколога. У той же час працювала лікарем сумісником гінекологічного відділення пологового будинку №1, асистентом кафедри акушерства та гінекології з курсом дитячої та підліткової гінекології Буковинського державного медичного університету. - З вересня 2014 р. – доцент кафедри сімейної медицини, здійснює лікувальну роботу на базі гінекологічного відділення пологового будинку №1, ТОВ «Авіценна».

Читати більше Сховати
Мельник Алла Дмитрівна

Мельник Алла Дмитрівна

Медичний директор клініки «Авіценна», Лікар акушер-гінеколог, лікар вищої категорії.

Стаж роботи більше 20 років

Учасник з'їздів, форумів, науково-медичний конференцій ( Німеччина, Фінляндія, Португалія, ОАЕ, Італія, Туреччина, Бельгія.) 1991- Чернівецький медичний інститут, спеціалізація « Лікувальна справа». 1992- Інтрнатура «акушер-гінеколог», при клінічній кафедрі акушерства і гінекології. 1994- асистент кафедри «акушерство і гінекологія». З 1994-лікар акушер-гінеколог, міський клінічний пологовий будинок, жіноча консультація. З 2000- лікар акушер-гінеколог, «Авіценна». З 2020- медичний дирктор клініки «Авіценна»

Читати більше Сховати
Бойко Віта Вікторівна

Бойко Віта Вікторівна

Лікар акушер - Гінеколог клінки «Авіценна»

Основний напрямок роботи - оперативна гінекологія.

Стаж роботи 11 років.

У 2006 р. закінчила лікувальний факультет БДМУ.

З 2009 р., після проходження інтернатури за фахом, працює в ОКНП «Чернівецька обласна клінічна лікарня».

Володіє усім спектром оперативних втручань в гінекології, а саме відкрита, лапароскопічна хірургія, гістерорезекція, пластична хірургiя. Працюючи в гінекологічному відділенні обласної клінічної лікарні, оволоділа методологією лікування, у тому числі хірургічного, септичних ускладнень післяпологового періоду та залальних пухлин в гінекології.

Постійно підвищує свій професіональний рівень, приймаючи участь в науково-практичних конференціях, у тому числі міжнародних. Проходила стажування з питань оперативної гінекології в провідних клініках України.

Читати більше Сховати
Головачук Оксана Корніївна

Головачук Оксана Корніївна

Лікар акушер-гінеколог, лікар вищої кваліфікаційної категорії Кандидат медичних наук за фахом акушерство і гінекологія, доктор філософії

Дійсний член асоціації акушер-гінекологів, асоціації кольпоскопістів України.

Учасник з’їздів, форумів, науково-медичний конференцій ( Велика Британія, Німеччина, Росія.) 2004-Буковинський державний медичний університет, з відзнакою. 2004-2006- інтернатура за спеціальністю « Акушерство і гінекологія» З 2008- лікар акушер-гінеколог лікувально-діагностичного центру «Авіценна» З 2006-сертифікований фахівець по відеокольпоскопії З 2010-здобувач кафедри акушерства та гінекології ФПО Буковинського державного медичного університету

Читати більше Сховати
Соколов Вадим Юрійович

Соколов Вадим Юрійович

Досвід роботи - майже 40 років.

Після закінчення в 1983 році Чернівецького державного медичного інституту працював хірургом Красилівської центральної районної лікарні.

З 1987 по 1989 рік навчався в клінічній ординатурі Кримського медичного інституту, там же закінчив аспірантуру.

З 1996 року обіймав посади асистента, доцента кафедри госпітальної хірургії Чернівецького державного медичного університету.

З липня 2008 року працює на посаді заступника головного лікаря з контролю якості діагностики та лікування ОКУ «Чернівецька обласна клінічна лікарня».

Сворив систему контролю якості лікувально-діагностичного процесу.

Читати більше Сховати
Боднарюк Оксана Іванівна

Боднарюк Оксана Іванівна

Лікар акушер-гінеколог, дитячий гінеколог першої категорії по обох спеціальностях

Кандидатка мед. н., доцент кафедри акушерства та гінекології, головний експерт ДОЗ в Чернівецькій області.
✔️Досвіт роботи у гінекології більше 22 років.

Основні напрямки роботи:

 • ▫ гінекологічна ендокринологія
 • ▫ порушення менструального циклу
 • ▫ запальні захворювання статевих органів
 • ▫ кісти яєчників
 • ▫ патологія шийки матки
 • ▫ ендометріоз
 • ▫ затримка статевого розвитку
 • ▫ передчасне статеве дозрівання
 • ▫ сінехії
 • ▫ підбір методів контрацепції

Читати більше Сховати
Нарольська Аліна Ігорівна

Нарольська Аліна Ігорівна

Лікар акушер-гінеколог, онкогінеколог, кандидат медичних наук, доктор філософії

✔Загальний стаж роботи за спеціальністю 21 рік

-Науковий ступінь: кандидат медичних наук, доктор філософії
-Лікар першої кваліфікаційної категорії за фахом «акушерство та гінекологія» та «Онкогінекологія»
-Співавтор ряду друкованих статей та 5 інформаційних листів МОЗ України
-В квітні 2014 року завершила курси тематичного удосконалення «Основи лапароскопії та гістероскопії в гінекології»
-В 2017 захистила дисертацію на тему: «Оптимізація діагностики та лікування дисплазії епітелію шийки матки на тлі гіперпроліферативних захворювань тіла матки у жінок репродуктивного віку»
-Голова організації ГО «Асоціація кольпоскопії та цервікальної патології» в Чернівецькій обл.

Читати більше Сховати
Рак Лілія Михайлівна

Рак Лілія Михайлівна

акушерство та гінекологія

- акушерство та гінекологія (напрямки роботи - консервативна та оперативна гінекологія: діагностика та лікування урогенітальних інфекцій, діагностика та лікування безпліддя,
- проблеми патології шийки матки,
- естетична гінекологія,
- оперативне, в т.ч., ендоскопічне лікування гінекологічної патології)
- Ультразвукова діагностика.
- Гінекологія дитячого та підліткового віку

Читати більше Сховати