Багатопрофільний
лікувально-діагностичий центр

Час роботи:
Пн-Пт 08:30-18:00
Сб 09:30-14:00

+38 (050)-700-87-87 Замовити дзвінок

Операційний блок

Відеогалерея

Косевич Марія Іванівна

Косевич Марія Іванівна

Провідний хірург

Стаж роботи за спеціальністю складає 36 років.

Вища категорія за спеціальностями «акушерство і гінекологія» та «організація і управління охороною здоров’я», сертифікат за спеціальністю «дитяча та підліткова гінекологія». Пріоритетні напрямки роботи: оперативна гінекологія, у тому числі ендоскопічна та пластична, слінгові операції, патологія вагітності в першому та другому триместрах, звичне невиношування. Є автором понад 15 наукових праць. Неодноразово була членом робочих груп та комісій МОЗ України. Є активно практикуючим лікарем в напрямку оперативної гінекології, проводить щорічно більше 300 оперативних втручань. Постійно бере участь в роботі міжнародних та вітчизняних конференцій, присвячених проблемам репродуктивного здоров’я, оперативної гінекології. Як завідувачка гінекологічного відділення пологового будинку №1 впроваджує сучасні малоїнвазивні методи лікування та діагностики в практику роботи відділення. Займається проблемами дитячої та підліткової гінекології, в складі очолюваного нею відділення розгорнуті єдині в області ліжка дитячої гінекології. На засадах наставництва передає свій досвід роботи молодим лікарям пологового будинку, лікарям-інтернам. Освіта: Закінчила лікувальний факультет Чернівецького медичного інституту у 1981 році. Підвищувала свій професійний рівень на курсах підвищення кваліфікації БДМУ, НМАПО, в Чехії, Росії, Білорусії. Член правління асоціації акушер-гінекологів Чернівецької області, член профспілки. Нагороди: Нагороджена Грамотою Буковинської державної медичної академії (1999 р.), подякою Чернівецького міського голови (2006 р.), Грамотою управління МВС України в Чернівецькій області, Почесною грамотою Міністерства охорони здоров’я України (2008 р., 2010 р.) У 2009 році Косевич М.І. присвоєно почесне звання „Заслужений лікар України”. Досвід роботи: У 1981–1982 роках працювала лікарем акушером-гінекологом-інтерном Кам’янець-Подільської міської лікарні. З 1982 по 1985 року працювала лікарем акушеромгінекологом Кременчуцької дільничної лікарні Хмельницької області, а в 1985 році переведена на посаду лікаря акушерагінеколога Старосинявської ЦРЛ Хмельницької області. З 1986 до 1987 року працювала викладачем акушерст¬ва та гінекології Вашківецького медичного училища, у 1987–1988 pp. – лікарем-акушером-гінекологом Хасанської ЦРЛ Приморського краю. Упродовж 1988–1990 pоків навчалася в клінічній ординатурі за спеціальністю „Акушерство та гінекологія” в Чернівецькому медичному інституті. З 1990 до 1992 року працювала лікарем-інспектором по материнству та дитинству відділу охорони здоров'я Чернівецького міськвиконкому. З 1990 року – завідувач обласного організаційно-методичного відділу з питань акушерства та гінекології, а з 1997 року - головний лікар міського клінічного пологового будинку № 1 м. Чернівців. З 2003 року працює на посаді завідувача гінекологічного відділення міського клінічного пологового будинку № 1 м. Чернівців.

Читати більше Сховати
Никифор Лівія Василівна

Никифор Лівія Василівна

Провідний хірург, кандидат медичних наук за спеціальністю «акушерство і гінекологія», доцент.

Вища категорія за спеціальностями «акушерство і гінекологія» та «організація і управління охороною здоров’я». Член міжнародної спільноти ендометріозу та маткових розладів, член правління Асоціації акушерів-гінекологів Буковини. З 2005 по 2014 рік очолювала акушерсько-гінекологічну службу Чернівецької області. Пріоритетні напрямки роботи: оперативна гінекологія, у тому числі ендоскопічна та пластична, слінгові операції, профілактика та лікування гнійно-септичних ускладнень в акушерстві та гінекології, сучасні підходи до антибіотикопрофілактики та антибіотикотерапії в акушерстві та гінекології. Є автором понад 120 наукових праць, співавтор 3-х монографій, автор інформаційних листів про нововведення в системі охорони здоров’я. Приймала участь у розробці практичної настанови «Національні підходи до впровадження системи регіоналізації перинатальної служби в Україні». Неодноразово була членом робочих груп та комісій МОЗ України. Є активно практикуючим лікарем в напрямку оперативної гінекології, проводить щорічно більше 400 оперативних втручань. Постійно бере участь в роботі міжнародних та вітчизняних конференцій, присвячених проблемам репродуктивного здоров’я, акушерської патології, оперативної гінекології, організації акушерсько-гінекологічної служби. Освіта: закінчила у 1990 р. з відзнакою Буковинський державний медичний інститут. Підвищувала свій професійний рівень на курсах підвищення кваліфікації БДМУ, НМАПО, в Німеччині, Венгрії. Проходила стажування з питань оперативної гінекології в провідних клініках Франції, Італії, Росії. Нагороди: дві грамоти МОЗ України, подяка МОЗ України, премія імені Володимира Залозецького. Досвід роботи: - З 1991 по 1993р працювала лікарем акушер-гінекологом Герцаївської ЦРЛ, а з 1993 по 1998рр. – на посаді райакушергінеколога Герцаївської ЦРЛ. - З 1998р. по 2009 рр. працювала в КМУ «Міський клінічний пологовий будинок №2»; на посадах лікаря акушер-гінеколога жіночої консультації, стаціонару, відповідальним лікарем, а з 01.01.2004р. – завідуючою обсерваційного відділення. З 2005 року – головний позаштатний спеціаліст з акушерства та гінекології. - З січня 2010 р. працювала в штаті Департаменту охорони здоров’я та цивільного захисту населення на посадах головного спеціаліста, начальника відділу, виконуючи обов’язки обласного акушер-гінеколога. У той же час працювала лікарем сумісником гінекологічного відділення пологового будинку №1, асистентом кафедри акушерства та гінекології з курсом дитячої та підліткової гінекології Буковинського державного медичного університету. - З вересня 2014 р. – доцент кафедри сімейної медицини, здійснює лікувальну роботу на базі гінекологічного відділення пологового будинку №1, ТОВ «Авіценна».

Читати більше Сховати
Мельник Алла Дмитрівна

Мельник Алла Дмитрівна

Медичний директор клініки «Авіценна», Лікар акушер-гінеколог, лікар вищої категорії.

Стаж роботи більше 20 років

Учасник з'їздів, форумів, науково-медичний конференцій ( Німеччина, Фінляндія, Португалія, ОАЕ, Італія, Туреччина, Бельгія.) 1991- Чернівецький медичний інститут, спеціалізація « Лікувальна справа». 1992- Інтрнатура «акушер-гінеколог», при клінічній кафедрі акушерства і гінекології. 1994- асистент кафедри «акушерство і гінекологія». З 1994-лікар акушер-гінеколог, міський клінічний пологовий будинок, жіноча консультація. З 2000- лікар акушер-гінеколог, «Авіценна». З 2020- медичний дирктор клініки «Авіценна»

Читати більше Сховати
Білоус Дмитро Георгійович

Білоус Дмитро Георгійович

Лікар вищої кваліфікаційної категорії за спеціальністю анестезіологія

2001- Буковинська державна медична академія

2003-інтернатура при кафедрі анестезіології БДМА на базі Чернівецької ОКЛ

Читати більше Сховати
Бойко Віта Вікторівна

Бойко Віта Вікторівна

Читати більше Сховати
Андрущак Андрій Васильович

Андрущак Андрій Васильович

Лікар вищої кваліфікаційної категорії за спеціальністю анестезіологія, доктор філософії

2009-Буковинський державний медичний університет, лікувальна справа 2011-інтернатура при кафедрі анестезіології БДМУ на базі Чернівецької ОКЛ 2014-клінічна ординатура, кафедра анестезіології БДМУ 2021-доктор філософіі, спеціальність 222 «Медицина»

Читати більше Сховати
Головачук Оксана Корніївна

Головачук Оксана Корніївна

Лікар акушер-гінеколог, лікар вищої кваліфікаційної категорії Кандидат медичних наук за фахом акушерство і гінекологія, доктор філософії

Дійсний член асоціації акушер-гінекологів, асоціації кольпоскопістів України.

Учасник з’їздів, форумів, науково-медичний конференцій ( Велика Британія, Німеччина, Росія.) 2004-Буковинський державний медичний університет, з відзнакою. 2004-2006- інтернатура за спеціальністю « Акушерство і гінекологія» З 2008- лікар акушер-гінеколог лікувально-діагностичного центру «Авіценна» З 2006-сертифікований фахівець по відеокольпоскопії З 2010-здобувач кафедри акушерства та гінекології ФПО Буковинського державного медичного університету

Читати більше Сховати
Садовник Лілія

Садовник Лілія

Читати більше Сховати