Багатопрофільний
лікувально-діагностичий центр

Час роботи:
Пн-Пт 08:30-18:00
Сб 09:30-14:00

+38 (050)-700-87-87 Замовити дзвінок

У лікувально-діагностичному центрі «Avicenna» пацієнти мають змогу пройти цілодобове холтерівське моні торування електрокардіограми та артеріального тиску.

Холтер ЕКГ - це невеликий портативний реєструючий пристрій, що дозволяє записувати, відстежувати і аналізувати зміни вашого АТ (артеріального тиску) і зміни ЕКГ протягом доби.

Добовий моніторинг ЕКГ за Холтером зазвичай призначається після традиційної електрокардіограми, якщо даний метод не дає лікарю достатньої інформації про стан вашого серця.

Якщо у вас є ознаки або симптоми проблем з серцем, такі як нерегулярне серцебиття (аритмія) або незрозумілий непритомний стан, ваш лікар може призначити електрокардіограму.
Електрокардіограма - це короткий, неінвазивний тест, в якому використовуються електроди, прикріплені до грудей, щоб перевірити ритм вашого серця.

Однак іноді електрокардіограма не може виявити ніяких порушень ритму серця за час її проведення. Якщо ваші ознаки і симптоми свідчать про те, що іноді ваш стан може викликати нерегулярний серцевий ритм, лікар може порекомендувати вам добовий моніторинг ЕКГ за Холтером.

За добу холтерівський монітор може виявити порушення ритму серця, які електрокардіограма не виявила.
Ваш лікар кардіолог може призначити холтерівське моніторування ЕКГ і АТ, якщо у вас є захворювання серця, яке підвищує ризик порушення серцевого ритму. Також кардіолог може порекомендувати вам носити холтер ЕКГ протягом дня або двох, навіть якщо у вас не було ніяких симптомів порушення серцевого ритму.

Після того, як ваш лікар вивчить результати зареєстровані холтером і те, що ви написали в своєму щоденнику активності, розповість вам про ваші результати. Інформація з холтерівського монітора може показати, що у вас захворювання серця, або вашому лікарю можуть знадобитися додаткові аналізи, щоб з'ясувати, що може бути причиною ваших симптомів.

Кардіологія

Бобілєв Олександр Вікторович

Бобілєв Олександр Вікторович

Лікар вищої кваліфікаційної категорії за спеціальністю функціональна діагностика.

 Лікар вищої кваліфікаційної категорії за спеціальністю функціональна діагностика.

1980- Чернівецький державний медичний інститут, лікувальна справа.

1981- інтернатура, Хмельницька міська лікарня

1990- клінічна ординатура, кафедра госпітальної терапії ЧДМІ

1999- післядипломна освіта, Львівський державний медичний університет, цикл з функціональної діагностики

2004-БДМУ, післядипломна освіта, цикл з функціональної діагностики.

Читати більше Сховати