Багатопрофільний
лікувально-діагностичий центр

Час роботи:
Пн-Пт 08:30-18:00
Сб 09:30-14:00

+38 (050)-700-87-87 Замовити дзвінок

Відеогалерея

А чи знаєте ви , що в клініці Авіценна ультразвуковий апарат Voluson S10 укомплектований трансвагінальним об’ємним датчиком з можливостями (3D\4D) реконструкціями. Які ж переваги цього методу дослідження?

  • • 3D реконструкція порожнини матки дозволяє точно оцінити форму матки та встановити наявність аномалії розвитку матки.
  • • Визначити точну локалізацію та ступінь враження поліпом та фіброматозним вузлом порожнини матки
  • • Перевірити правильність розташування ВМК
  • • Оцінка пухлин матки та об’ємних утворів додатків
  • • Визначити локалізацію плідного яйця по відношенню до рубця після кесарського розтину
  • • Оцінка плоду в І триместрі з повною оцінкою його будови: стану мозкових структур, ретельне вивчення скелету(хребет, кінцівки, пальчики), внутрішніх органів, оцінки будови серця.

Вагітність

Удовиченко Наталія Сергіївна

Удовиченко Наталія Сергіївна

Лікар вищої кваліфікаційної категорії з ультразвукової діагностики зі стажем 19 років.

Закінчила лікувальний факультет Буковинської державної медичної академії в 2000році. Закінчила інтернатуру в 2001 році на базі БДМА Спеціалізація з ультразвукової діагностики на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти 2002 рік Стажування на базі «Школи ультразвукової штудерної діагностики» м. Львів, школи UZSCHOOLИС м. Харків. Стажування на базі ISUOGEDUCATION( міжнародна асоціація УЗД в акушерстві та гінекології),FETALMEDECINEACADEMY. Член української асоціації фахівців з ультразвукової діагностики, українського допплерівського клубу (УАФУД). Постійно підвищує свій професійний рівень, приймаючи участь науково практичних конференціях з міжнародною участю, в міжрегіональних науково-практичних конференціях та симпозіумах. Кількість акушерських досліджень щороку більше 5000, гінекологічних більше 4000.

Проводить:

* пренатальні скринінги в І-ІІІ триместрах, з використанням режимів об’ємної ехографії (3D\4D\HDLive), оцінка стану плоду за даними доплерометрії плодово-плацентарно-маткового кровоплину, оцінка стану шийкиматки-цервікометрія(для попередження ризику передчасних пологів), визначення біофізичного профілю плоду(БПП)
* ультразвукову діагностику органів малого тазу (класифікація утворів ячників за системою O-RADS, IOTA, що визначає подальшу тактику ведення),фолікулометрію.
* ехогістеросальпінгографію–для оцінки стану та прохідності маткових труб.
* ультразвукову діагностику молочних залоз(з класифікацією утворів за системоюBIRADS , що регламентує показання до проведення пункції)
* ультразвукову діагностику щитовидної залози ( з класифікацією утворів за системою THIRADS, що регламентує показання до проведення пункції)

Читати більше Сховати
Ринжук Лариса Василівна

Ринжук Лариса Василівна

Лікар акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії

Лікар акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії зі стажем роботи більше 25 років та лікар УЗД першої кваліфікаційної категорії зі стажем роботи 12 років

Кандидат медичних наук, доцент кафедри акушерства та гінекології Буковинського державного медичного університету, лікар ультразвукової діагностики клініки «Авіценна». Член Асоціації акушерів-гінекологів та лікарів УЗД України. Основні напрямки практичної діяльності – сучасні підходи та новітні тенденції в лікуванні акушерської та гінекологічної патології, пренатальна ультразвукова діагностика хромосомної та вродженої патології, ультразвуковий супровід фізіологічного та ускладненого перебігу вагітності, ультразвуковий супровід багатоплідної вагітності та вагітності з імунним конфліктом, із затримкою внутрішньоутробного росту плода, з внутрішньоутробним інфікуванням плода, ультразвукова діагностика захворювань жіночих статевих органів та гінекологічної патології. Є автором більше 200 наукових праць, у тому числі опублікованих у міжнародних науково- метричних базах, 9 патентів на корисну модель та 5 нововведень згідно галузевого реєстру МОЗ України.

Читати більше Сховати