Багатопрофільний
лікувально-діагностичий центр

Час роботи:
Пн-Пт 08:30-18:00
Сб 09:30-14:00

+38 (050)-700-87-87 Замовити дзвінок

Ведення твоєї вагітності відтепер в клініці Avicenna

Ми підготували для вас 3 пакета ведення вагітності.

 • Basic

 • Individual

 • Premium

Ти - вагітна!

Це найприємніший і найпрекрасніший момент у житті кожної жінки. Почався абсолютно новий період у твоєму житті і ми за тебе неймовірно раді.

До тебе приходить усвідомлення того, що вас вже двоє, настає приємне хвилювання і почуття відповідальності за життя майбутнього малюка. Змінюються цінності та бажання, а ще з'являються невеликі тривоги та страхи…

Коли потрібно звернутися до лікаря, як проходить вагітність, що буде відбуватись з організмом та безліч інших питань напевно вже крутяться в твоїй голові.

Але зараз найважливіше те, що в тобі зародилось нове життя і в першу чергу потрібно берегти себе і свою майбутню дитину. Ця незвичайна подорож почалась! Подорож до зустрічі з малюком, яку ми пройдемо з тобою.

У тебе є ВИБІР.

Все ще не визначилась з тим куди стати на облік? Подруга розповідає страшні історії про довжелезні черги та нескінченні аналізи? Не хвилюйся! В тебе завжди Є ВИБІР!

Ти можеш вибрати між державною лікарнею та приватною клінікою. Обираючи клініку «Avicenna» для ведення вагітності, ти можеш забути про стреси пов‘язані з плановими відвідуваннями лікарів, адже кожен візит до нас перетвориться на маленьке свято, яке щоразу буде наближувати тебе до зустрічі з малюком.

Ми гарантуємо:

 • Відсутність черг. Ми цінуємо тіій час, тому кожен твій візит на огляд, УЗД чи інші дослідження буде чітко за попереднім записом в конкретну годину.
 • Всі аналізи в одному місці. Наша клініко-діагностична лабораторія, виконує всі можливі аналізи під час вагітності. Ти можеш бути впевнена, що здаватимеш лише НЕОБХІДНІ ТОБІ аналізи, в зручний для тебе день
 • Відсутність прихованих витрат. Не хвилюйся, що доведеться готувати для кожного візиту «подяки» для лікарів, адже всі витрати на дослідження, огляди та інші консультації вже включені в твій пакет послуг. Ми за прозору цінову політику
 • Індивідуальний підхід. Звісно ти хвилюєшся та ставиш багато запитань, авжеж ти багато чого боїшся та тривожишся, звісно тобі необхідні професіоналізм лікарів та хороше ставлення до себе та майбутньої дитини - і ТИ ЗАСЛУГОВУЄШ НА ЦЕ!

ЧОМУ МИ?

Авіценна – це клініка більше ніж з 23-річним досвідом роботи.

У нас працюють справжні професіонали своєї справи: лікарі вишої категорії, кандидати медичних наук, яким довірили свою вагітність тисячі майбутніх мам. Наша клініка оснащена найновітнішим обладнанням: УЗД-апарат Voluson S10 — сучасний та потужний апарат експертного класу.

Новітні технології дозволяють реалізувати візуалізацію виняткової якості, що в значній мірі підвищує точність діагностики та результат обстеження.

Ось невеликий список переваг, які ти отримаєш, довіривши ведення вагітності клініці «Avicenna”:

 • У нас є окремий кабінет УЗД лише для вагітних
 • Ти забудеш про черги, адже лікар завжди прийматиме тебе в конкретний час за записом
 • Твій лікар призначатиме лише необхідні аналізи, не буде довжелезних списків досліджень, без яких можна обійтись
 • Ти проходитимеш усі обстеження в одному місці, не потрібно буде вагітною їздити по всьому місту
 • Твій лікар буде з тобою на зв’язку 24 години на добу 7 днів на тиждень
 • Ти отримаєш корисні подарунки від наших партнерів, які стануть тобі та малюку у нагоді як під час вагітності, так і після пологів
 • Ти заслуговуєш на особливе ставлення як до себе, так і до майбутньої дитини, тому ми гарантуємо індивідуальний підхід

Ми підготували для Вас три пакети ведення вагітності

Консультації та огляди

Консультації лікаря перинатолога – 15 (мінімум)

Консультації терапевта суміжних спеціалістів -5 (мінімум)

Відеокольпоскопія

Кардіотокографія-5 (мінімум)

Лабораторна діагностика :

 1. Загальний розгорнутий аналіз крові+лейкоцитарна формула- 7
 2. Загальний аналіз сечі- 9
 3. Вірус гепатиту В (HBV),НВs-антиген (австралійський антиген), кількісне визначення)
 4. ВІЛ антитіла сумарні- 2
 5. Сифіліс (Treponema pallidum) - антитіла сумарні- 2
 6. Визначення групи крові і резус-фактору
 7. Біохімічний скринінг 1 – (РАРР-А (асоційований з вагітністю протеїн-А плазми) + розрахунок МоМ, хоріонічний гонадотропін загальний ( бета-ХГЛ загальний, для вагітних на 5-18 тижні) + розрахунок МоМ)
 8. Біохімічний скринінг 2 – (Альфа-фетопротеїн (АФП) + розрахунок МоМ, Естріол вільний, хоріонічний гонадотропін загальний ( бета-ХГЛ загальний, для вагітних на 5-18 тижні) + розрахунок МоМ)
 9. Тиреотропний гормон (ТТГ)
 10. Глікозильований гемоглобін
 11. Мікроскопічне дослідження урогенітального мазка (ж)-2
 12. Аналіз мазка на цитологію
 13. ПЛР. Хламідія (Clamydia trachomatis), (зішкріб у/г якісне визначення)
 14. ПЛР Мікоплазма (Mycoplasma genitalium), (зішкріб у/г якісне визначення)
 15. ПЛР. Уреоплазма (Ureaplasma species (parvum+urealiticum)), (зішкріб у/г якісне визначення)
 16. ПЛР. Гарднерелла (Gardnerella vaginalis, зішкріб у/г, якісне визначення)
 17. Мікробіологічне дослідження сечі з визначенням чутливості до антибіотиків
 18. Коагулограма: протромбіновий час (РТ), протромбіновий індекс, активований частковий тромбопластиновий час (АЧТЧ), загальний фібриноген, міжнародний нормалізований показник (INR)-2
 19. Глюкозо-толерантний тест

Ультразвукова діагностика (УЗД)

 1. УЗД скринінг I триместру (11 - 13 тижнів включно), один плід, з доплерометрією, реконструкцією в 3D/4D та в HD-life
 2. УЗД скринінг в ІІ триместрі ( 19-24 тижнів включно), один плід, з доплерометрією,реконструкцією в 3D/4D та HD-life
 3. УЗД скринінг в ІІІ триместрі ( 30-34 тижнів включно), один плід, з доплерометрією,реконструкцією в 3D/4D та HD-life
 4. УЗД молочних залоз
 5. УЗД нирок та наднирників
 6. УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, селезінка)
 7. УЗД щитоподібної залози

* Пакет включає в себе необхідну кількість візитів, консультацій та оглядів перинатологом та суміжними спеціалістами. Вам буде проведено більше 100 лабораторних та клініко-діагностичних досліджень, загальні УЗД та всі необхідні УЗД-скринінги, ктг.


26 900 грн. – ЗНИЖКА 15%

22 865 грн

Пакет ведення вагітності ”Individual” розробляється на прийомі у лікаря-перинатолога індивідуально для кожної жінки. Вам буде розроблений індивідуальний план додаткових досліджень та аналізів (що буде відповідати стану Вашого організму, наявності чи відсутності хронічних захворювань та супутніх патологій). У вартість пакету входить необхідна кількість візитів, консультацій та оглядів перинатологом та суміжними спеціалістами. Вам буде проведено більше 100 базових лабораторних та клініко-діагностичних досліджень, додаткові обстеження та лабораторні дослідження, які будуть підібрані Вам індивідуально, загальні УЗД та всі необхідні УЗД-скринінги


**весь перелік та кількість послуг, які входять пакети “Basic” та ”Individual” прописується та обговорюється з лікарем-перинатологом на першому прийомі. При потребі додаткових досліджень, що не входять у вартість пакету, вони оплачуються додатково за прайсом клініки.


33 400 грн. – ЗНИЖКА 15%

28 390 грн

Преміальний пакет ведення вагітності включає абсолютно весь перелік необхідних клініко-діагностичних та лабораторних досліджень, необмежену кількість візитів та консутації, додаткових обстежень, УЗД загальних та УЗД-скринінгів, які розробляються індивідуально, подарунки, фотосесію вагітності, книжку Oh my baby Book. За потреби та за призначенням лікаря, будь-які додаткові обстеження, аналізи, УЗД, візити, консультації та огляди (не лише ті, які розроблені в плані індивідуально під Вас) виконуються нами безкоштовно.


37 500 грн. – ЗНИЖКА 15%

31 875 грн

Якщо в тебе залишились запитання – ЗАПИСУЙСЯ на безкоштовну консультацію до нашого лікаря-перинатолога за телефоном +38 (050)-700-87-87

До 01 травня 2022 року на всі пакети діятиме знижка в розмірі 15%.