Багатопрофільний
лікувально-діагностичий центр

Час роботи:
Пн-Пт 08:30-18:00
Сб 09:30-14:00

+38 (050)-700-87-87 Замовити дзвінок

Міжнародний стандарт якості ДСТУ ISO-9001

Філософія нашої клініки - це затишні умови для кожного пацієнта, сучасне, виключно нове обладнання і висококваліфіковані кадри.

Клініка «АВІЦЕННА» отримала міжнародний стандарт якості ДСТУ ISO-9001, що підтверджує якість послуг, які представленні для пацієнтів нашої клініки.

На сьогоднішній день створено потужний багатопрофільний лікувально-діагностичний центр з філіями в Чернівецькій (Кіцмань, Новоселиця, Глибока, м.Чернівці), Івано-Франківській (Коломия Снятин, Івано-Франківськ) та Тернопільській (Заліщики) областях.

 • 20+

  років
  досвіду

 • 400+

  послуг для
  Вашого здоров'я!

 • 16

  філій
  по західній Україні!

 • 9

  напрямків
  у медицині

Команда спеціалістів

Наші лікарі зможуть вирішити будь-яку вашу проблему, яка знаходиться в їх компетенції

Косевич Марія Іванівна

Косевич Марія Іванівна

Провідний хірург

Стаж роботи за спеціальністю складає 36 років.

Вища категорія за спеціальностями «акушерство і гінекологія» та «організація і управління охороною здоров’я», сертифікат за спеціальністю «дитяча та підліткова гінекологія». Пріоритетні напрямки роботи: оперативна гінекологія, у тому числі ендоскопічна та пластична, слінгові операції, патологія вагітності в першому та другому триместрах, звичне невиношування. Є автором понад 15 наукових праць. Неодноразово була членом робочих груп та комісій МОЗ України. Є активно практикуючим лікарем в напрямку оперативної гінекології, проводить щорічно більше 300 оперативних втручань. Постійно бере участь в роботі міжнародних та вітчизняних конференцій, присвячених проблемам репродуктивного здоров’я, оперативної гінекології. Як завідувачка гінекологічного відділення пологового будинку №1 впроваджує сучасні малоїнвазивні методи лікування та діагностики в практику роботи відділення. Займається проблемами дитячої та підліткової гінекології, в складі очолюваного нею відділення розгорнуті єдині в області ліжка дитячої гінекології. На засадах наставництва передає свій досвід роботи молодим лікарям пологового будинку, лікарям-інтернам. Освіта: Закінчила лікувальний факультет Чернівецького медичного інституту у 1981 році. Підвищувала свій професійний рівень на курсах підвищення кваліфікації БДМУ, НМАПО, в Чехії, Росії, Білорусії. Член правління асоціації акушер-гінекологів Чернівецької області, член профспілки. Нагороди: Нагороджена Грамотою Буковинської державної медичної академії (1999 р.), подякою Чернівецького міського голови (2006 р.), Грамотою управління МВС України в Чернівецькій області, Почесною грамотою Міністерства охорони здоров’я України (2008 р., 2010 р.) У 2009 році Косевич М.І. присвоєно почесне звання „Заслужений лікар України”. Досвід роботи: У 1981–1982 роках працювала лікарем акушером-гінекологом-інтерном Кам’янець-Подільської міської лікарні. З 1982 по 1985 року працювала лікарем акушеромгінекологом Кременчуцької дільничної лікарні Хмельницької області, а в 1985 році переведена на посаду лікаря акушерагінеколога Старосинявської ЦРЛ Хмельницької області. З 1986 до 1987 року працювала викладачем акушерст¬ва та гінекології Вашківецького медичного училища, у 1987–1988 pp. – лікарем-акушером-гінекологом Хасанської ЦРЛ Приморського краю. Упродовж 1988–1990 pоків навчалася в клінічній ординатурі за спеціальністю „Акушерство та гінекологія” в Чернівецькому медичному інституті. З 1990 до 1992 року працювала лікарем-інспектором по материнству та дитинству відділу охорони здоров'я Чернівецького міськвиконкому. З 1990 року – завідувач обласного організаційно-методичного відділу з питань акушерства та гінекології, а з 1997 року - головний лікар міського клінічного пологового будинку № 1 м. Чернівців. З 2003 року працює на посаді завідувача гінекологічного відділення міського клінічного пологового будинку № 1 м. Чернівців.

Никифор Лівія Василівна

Никифор Лівія Василівна

Провідний хірург, кандидат медичних наук за спеціальністю «акушерство і гінекологія», доцент.

Вища категорія за спеціальностями «акушерство і гінекологія» та «організація і управління охороною здоров’я». Член міжнародної спільноти ендометріозу та маткових розладів, член правління Асоціації акушерів-гінекологів Буковини. З 2005 по 2014 рік очолювала акушерсько-гінекологічну службу Чернівецької області. Пріоритетні напрямки роботи: оперативна гінекологія, у тому числі ендоскопічна та пластична, слінгові операції, профілактика та лікування гнійно-септичних ускладнень в акушерстві та гінекології, сучасні підходи до антибіотикопрофілактики та антибіотикотерапії в акушерстві та гінекології. Є автором понад 120 наукових праць, співавтор 3-х монографій, автор інформаційних листів про нововведення в системі охорони здоров’я. Приймала участь у розробці практичної настанови «Національні підходи до впровадження системи регіоналізації перинатальної служби в Україні». Неодноразово була членом робочих груп та комісій МОЗ України. Є активно практикуючим лікарем в напрямку оперативної гінекології, проводить щорічно більше 400 оперативних втручань. Постійно бере участь в роботі міжнародних та вітчизняних конференцій, присвячених проблемам репродуктивного здоров’я, акушерської патології, оперативної гінекології, організації акушерсько-гінекологічної служби. Освіта: закінчила у 1990 р. з відзнакою Буковинський державний медичний інститут. Підвищувала свій професійний рівень на курсах підвищення кваліфікації БДМУ, НМАПО, в Німеччині, Венгрії. Проходила стажування з питань оперативної гінекології в провідних клініках Франції, Італії, Росії. Нагороди: дві грамоти МОЗ України, подяка МОЗ України, премія імені Володимира Залозецького. Досвід роботи: - З 1991 по 1993р працювала лікарем акушер-гінекологом Герцаївської ЦРЛ, а з 1993 по 1998рр. – на посаді райакушергінеколога Герцаївської ЦРЛ. - З 1998р. по 2009 рр. працювала в КМУ «Міський клінічний пологовий будинок №2»; на посадах лікаря акушер-гінеколога жіночої консультації, стаціонару, відповідальним лікарем, а з 01.01.2004р. – завідуючою обсерваційного відділення. З 2005 року – головний позаштатний спеціаліст з акушерства та гінекології. - З січня 2010 р. працювала в штаті Департаменту охорони здоров’я та цивільного захисту населення на посадах головного спеціаліста, начальника відділу, виконуючи обов’язки обласного акушер-гінеколога. У той же час працювала лікарем сумісником гінекологічного відділення пологового будинку №1, асистентом кафедри акушерства та гінекології з курсом дитячої та підліткової гінекології Буковинського державного медичного університету. - З вересня 2014 р. – доцент кафедри сімейної медицини, здійснює лікувальну роботу на базі гінекологічного відділення пологового будинку №1, ТОВ «Авіценна».

Мельник Алла Дмитрівна

Мельник Алла Дмитрівна

Медичний директор клініки «Авіценна», Лікар акушер-гінеколог, лікар вищої категорії.

Стаж роботи більше 20 років

Учасник з'їздів, форумів, науково-медичний конференцій ( Німеччина, Фінляндія, Португалія, ОАЕ, Італія, Туреччина, Бельгія.) 1991- Чернівецький медичний інститут, спеціалізація « Лікувальна справа». 1992- Інтрнатура «акушер-гінеколог», при клінічній кафедрі акушерства і гінекології. 1994- асистент кафедри «акушерство і гінекологія». З 1994-лікар акушер-гінеколог, міський клінічний пологовий будинок, жіноча консультація. З 2000- лікар акушер-гінеколог, «Авіценна». З 2020- медичний дирктор клініки «Авіценна»

Логінова Тетяна Октавіанівна

Логінова Тетяна Октавіанівна

Лікар-лаборант вищої категорії з клінічної лабораторної діагностики

1991 р.- Чернівецький державний університет ім.. Ю. Федьковича, спеціальність «біологія».

1995 р.- Спеціалізація «Клінічна лабораторна діагностика» при Львівському державному медичному інституті.

1998 р.- Присвоєна кваліфікація лікаря-лаборанта з клінічної лабораторної діагностики ІІ категорії.

2003- .- Присвоєна кваліфікація лікаря-лаборанта з клінічної лабораторної діагностики І категорії.

2008- Присвоєна кваліфікація лікаря-лаборанта вищої категорії.

2013- Підтверджена кваліфікація лікаря-лаборанта з клінічної лабораторної діагностики вищої категорії.

Ісаєва Наталія Василівна

Ісаєва Наталія Василівна

Фельдшер-лаборант ІІ категорії

2006 р.- закінчила Буковинський держаний медичний університет за спеціальність лабораторна діагностика.

2011-курси підвищення кваліфікації при Чернівецькому обласному медико-діагностичному центрі.

2011- присвоєно ІІ кваліфікаційну категорію.

Ковтун Олеся Олександрівна

Ковтун Олеся Олександрівна

Лікар-лаборант з клінічної біохімії

2005р-закінчила БДМУ за спеціальністю «Лікувальна справа « та здобула кваліфікацію лікар.2008р-присвоєно кваліфікацію лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Неврологія».2009р-Львівський національний медичний університет ім.Данила Галицького .Факультет післядипломної освіти .Отримала кваліфікацію лікаря-лаборанта за спеціальністю «Клінічної біохімії» .2009-2016р Обласна дитяча клінічна лікарня – лікар-лаборант з клінічної біохімії експрес лабораторії №1 ІВАІТ. 2016р.-лікар-лаборант ТОВ НМФ»Авіценна»

Тарасова Марина

Тарасова Марина

Медична сестра відділення "Авіценна"

Маковійчук Жанна

Маковійчук Жанна

Медична сестра відділення "Кіцмань"

Іванова Марина

Іванова Марина

Медична сестра відділення "Фастівська"

Лівшун Інна Миколаївна

Лівшун Інна Миколаївна

Фельдшер-лаборант ІІ категорії

2005-Чернівецький медичний коледж Буковинської державної медичної академії, «Лікувальна справа», кваліфікація фельдшера.

2007- курси спеціалізації «Лаборанти/фельдшери-лаборанти клінічних лабораторій»

2010-Курси підвищення кваліфікації при Чернівецькій обласній лікарні.

2011-присвоєно ІІ кваліфікаційну категорію.

Піта Тетяна

Піта Тетяна

Медична сестра відділення "Залізнична лікарня"

Олександр

Олександр

Системний адміністратор

Кулик Наталія Борисівна

Кулик Наталія Борисівна

Акушерка І кваліфікаційної категорії

Акушерка І кваліфікаційної категорії

1994- Чернівецьке державне медичне училище за спеціальністю «Акушерська справа»

1999- переможець обласного конкурсу «краща медична сестра»

2010- присвоєно 1 кваліфікаційну категорію

Садовник Лілія Вікторівна

Садовник Лілія Вікторівна

Старша медична сестра

2013- Чернівецький медичний коледж БДМУ, спеціальність «сестринська справа»

2013- Медична сестра відділення "Авіценна"

2017- Старша медична сестра операційного відділення клініки "Авіценна"

Бордіяну Міхаєла Іллівна

Бордіяну Міхаєла Іллівна

Лікар ультразвукової діагностики

2005-2011 - Буковинський державний медичний університет. 2011-2013 - проходила інтернатуру на базі кафедри нервових хвороб, психатрії та медичної психології ім. С.М.Савенка Буковинського державного медичного університету та здобула кваліфікацію лікаря-спеціаліста за спеціальністю «неврологія». У 2013 році проходила курси спеціалізації на базі кафедри променевої діагностики ФПДО Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького та здобула звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю «ультразвукова діагностика». 2013-2014 - лікар УЗ-діагностики в Герцаївській центральній районній лікарні. З 2016 року працює лікарем УЗ-діагностики в ЛДЦ « Avicenna».

Бобілєв Олександр Вікторович

Бобілєв Олександр Вікторович

Лікар вищої кваліфікаційної категорії за спеціальністю функціональна діагностика.

 Лікар вищої кваліфікаційної категорії за спеціальністю функціональна діагностика.

1980- Чернівецький державний медичний інститут, лікувальна справа.

1981- інтернатура, Хмельницька міська лікарня

1990- клінічна ординатура, кафедра госпітальної терапії ЧДМІ

1999- післядипломна освіта, Львівський державний медичний університет, цикл з функціональної діагностики

2004-БДМУ, післядипломна освіта, цикл з функціональної діагностики.

Білоус Дмитро Георгійович

Білоус Дмитро Георгійович

Лікар вищої кваліфікаційної категорії за спеціальністю анестезіологія

2001- Буковинська державна медична академія

2003-інтернатура при кафедрі анестезіології БДМА на базі Чернівецької ОКЛ

Герчик Вікторія Вікторівна

Герчик Вікторія Вікторівна

Старша операційна медична сестра вищої категорії

1999- училище БДМА 2002- БДМА базова вища освіта за напрямком "сестринська справа" 2009- ЧНУ ім. Ю. Федьковича вища освіта за няпрямком "біологія" 2010- магістр біохімії 2016- стараша медична операційна сестра Тов "Авіценна"

Николаєвич Олена Іллівна

Николаєвич Олена Іллівна

Молодша медична сестра

Олієвська Зіна Юріївна

Олієвська Зіна Юріївна

Молодша медична сестра

Церковний Юрій Георгійович

Церковний Юрій Георгійович

Мамологія

Лікар онколог-хірург вищої категорії.

Стаж роботи 26 років.

З 1984-1989р навчався у Чурнівецькому медичному училищі за спеціальністю «Фельдшер».

З 1989-1995р Чернівецький медичний інститут спеціальність «Лікувальна справа».

З 1995-1997р інтернатура по онкології у Львівському державному медичному університеті.

З 1995р по теперішній час лікар онколог-мамолог у Буковинський клінічний онкологічний центр.

З 2015р лікар онколог-мамолог клініка «Авіценна» і до теперішнього часу.

Удалова Тетяна Вікторівна

Удалова Тетяна Вікторівна

Молодша медична сестра

Поштарюк Альона

Поштарюк Альона

Рентген-лаборант

2004-2007 Чернівецький медичний коледж БДМУ 2007- Чернівецький обласний госпіталь ІВВВ, медечна сестра 2011- старша медична сестра фізіотерапевтичного відділення 2012- переведено на посаду рентгенлаборанта фізіотерапевтичного відділення 2014- працює рентген лаборантом в клініці "Авіценна"

Калинюк Ірина Ігорівна

Калинюк Ірина Ігорівна

Лікар акушер- гінеколог

Учасник науково- медичних конференцій.З 2008 по 2014 рік навчалась в Буковинському державному медичному університеті за спеціальністю « Лікувальна справа «. За час навчання пройшла стажування в Германії в Uniklinik Köln.

З 2014 по 2017 пройшла інтернатуру за спеціальністю «Акушерство та гінекологія» на базі Міського клінічного пологового будинку номер 1.

З 2017 року працює в Чернівецькому обласному інформаційно- аналітичному центрі Мед.Стат.ІТ ФСД закладів охорони здоров‘я області.

З 2018 року працює в ТОВ « Авіценна» лікарем - гінекологом.

--З повагою, лікувально-діагностичний центр "Avicenna".

Бойко Віта Вікторівна

Бойко Віта Вікторівна

Лікар акушер - Гінеколог клінки «Авіценна»

Основний напрямок роботи - оперативна гінекологія.

Стаж роботи 11 років.

У 2006 р. закінчила лікувальний факультет БДМУ.

З 2009 р., після проходження інтернатури за фахом, працює в ОКНП «Чернівецька обласна клінічна лікарня».

Володіє усім спектром оперативних втручань в гінекології, а саме відкрита, лапароскопічна хірургія, гістерорезекція, пластична хірургiя. Працюючи в гінекологічному відділенні обласної клінічної лікарні, оволоділа методологією лікування, у тому числі хірургічного, септичних ускладнень післяпологового періоду та залальних пухлин в гінекології.

Постійно підвищує свій професіональний рівень, приймаючи участь в науково-практичних конференціях, у тому числі міжнародних. Проходила стажування з питань оперативної гінекології в провідних клініках України.

Гутковський Володимир Васильович

Гутковський Володимир Васильович

Лікар-уролог

1997- Чернівецький державний медичний університет, «лікувальна справа».

1997-1999- Інтернатура за спеціальністю «Урологія», Київська медична академія післядипломної освіти.

З 1999- лікар-уролог Чернівецького Обласного Госпіталю для ІВВ.

2003- стажування у Львівському державному медичному університеті ім.. Данила Галицького з спеціальності «Урологія».

З 2008- лікар-уролог багатопрофільного лікувально-діагностичного центру « Авіценна»

2014- Атестований лікар першої кваліфікаційної категорії з спеціальності « Урологія».

Візнюк Володимир Васильович

Візнюк Володимир Васильович

Лікар уролог, кандидат медичних наук, І кваліфікаційна категорія

Багаторазовий учасник медичних конференцій та симпозіумів України. Пріоритетним напрямком роботи по спеціальності є оперативні втручання в урології як відкритим методом так і ендоскопічно, мадоінвазивні втручання в урології, лікування сечовам'яної хвороби Закінчив Медичний факультет №1 Буковинського державного медичного університету в 2009 році по спеціальності «Лікувальна справа». Після закінчення медичного університету з 01.08.2009р. по 30.06.2011р. проходив підготовку в інтернатурі по урології на базі ОКУ «Лікарня швидкої медичної допомоги» м. Чернівці. З 01.08.2011р. зарахований на посаду лікаря – уролога урологічного відділення ОКУ «Лікарня швидкої медичної допомоги» м. Чернівці, а 01.10.2011р. зарахований асистентом кафедри хірургії та урології курсу урології Буковинського державного медичного університету за сумісництвом, де працює і на даний час. Захистив дисертаційну роботу на здобуття ступеня кандидата медичних наук за спеціальністю "урологія" в 2016 році. Є Членом Європейської асоціації урологів та Асоціації урологів Буковини. За період трудової діяльності неодноразово проходив курси тематичного удосконалення та стажування в умовах медичних вузів України та урологічних стаціонарах медичних закладів України. В 2009 році - стажування в Utah Regional Hospital (Штат Юта, США).

Комерзан Ольга Василівна

Комерзан Ольга Василівна

Лікар ультразвукової діагностики

2003р.-Буковинська державна медична академія

 

2006р.-спеціалізація Ультразвукова діагностика,Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького

 

2011р.-курси підвищення кваліфікації, Харківська медична академія післядипломної освіти

 

2011р.-присвоєна кваліфікація лікаря Ультразвукової діагностики ІІ категорії.

 

2016р.-присвоєна кваліфікація лікаря Ультразвукової діагностики І категорії.

 

2021р.-присвоєна кваліфікація лікаря Ультразвукової діагностики вищої категорії.

Удовиченко Наталія Сергіївна

Удовиченко Наталія Сергіївна

Лікар вищої кваліфікаційної категорії з ультразвукової діагностики зі стажем 19 років.

Закінчила лікувальний факультет Буковинської державної медичної академії в 2000році. Закінчила інтернатуру в 2001 році на базі БДМА Спеціалізація з ультразвукової діагностики на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти 2002 рік Стажування на базі «Школи ультразвукової штудерної діагностики» м. Львів, школи UZSCHOOLИС м. Харків. Стажування на базі ISUOGEDUCATION( міжнародна асоціація УЗД в акушерстві та гінекології),FETALMEDECINEACADEMY. Член української асоціації фахівців з ультразвукової діагностики, українського допплерівського клубу (УАФУД). Постійно підвищує свій професійний рівень, приймаючи участь науково практичних конференціях з міжнародною участю, в міжрегіональних науково-практичних конференціях та симпозіумах. Кількість акушерських досліджень щороку більше 5000, гінекологічних більше 4000.

Проводить:

* пренатальні скринінги в І-ІІІ триместрах, з використанням режимів об’ємної ехографії (3D\4D\HDLive), оцінка стану плоду за даними доплерометрії плодово-плацентарно-маткового кровоплину, оцінка стану шийкиматки-цервікометрія(для попередження ризику передчасних пологів), визначення біофізичного профілю плоду(БПП)
* ультразвукову діагностику органів малого тазу (класифікація утворів ячників за системою O-RADS, IOTA, що визначає подальшу тактику ведення),фолікулометрію.
* ехогістеросальпінгографію–для оцінки стану та прохідності маткових труб.
* ультразвукову діагностику молочних залоз(з класифікацією утворів за системоюBIRADS , що регламентує показання до проведення пункції)
* ультразвукову діагностику щитовидної залози ( з класифікацією утворів за системою THIRADS, що регламентує показання до проведення пункції)

Николяк Божена Тарасівна

Николяк Божена Тарасівна

Лікар ультразвукової діагностики першої категорії, терапевт.

Закінчила БДМУ у 2009р за спеціальністю"Лікувальна справа".Після закінчення медичного університету з1. 08.2009 по 30.06.2011р.інтернатура на базі Чернівецької обласної лікарні.З 2011р по2014р лікар з ультразвукової діагностики у Кіцманській ЦРЛ. З 2014р-лікар УЗД в Чернівецькому обласному госпіталі ІВВ. З 2016р- Тов"Авіценна" Є Членом Асоціації лікарів ультразвукової діагностики.За період трудової діяльності брала участь в наукових конференціях, симпозіумах, курсах тематичного удосконалення. Володіє методиками обстеження органів черевної порожнини,плевральних синусів, нирок,щитоподібної залози та молочних залоз, передміхурової залози.Також проводить повне обстеження діткам з двох рочків.Гінекологічна діагностика жінок та вагітних до 11неділь. Пріоритетним напрямком у роботі є скринінг та виявлення онкопатології на ранніх її стадіях.

Стиранка Михайло Степанович

Стиранка Михайло Степанович

Лікар ультразвукової діагностики ІІ кваліфікаційної категорії

2003-2009р.-Буковинський державний медичний університет,лікувальна справа 2017р.Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького-курси підвищення кваліфікації за спеціальністю "ультразвукова діагностика"

Матішинець Іван Іванович

Матішинець Іван Іванович

Судинний хіхург

Лікар-хірург серцево-судинний, перфузіолог, флеболог, лікар ультразвукової діагностики, учасник міжнародних і всеукраїнських конференцій, з’їздів та майстеркласів по судинній хірургії та кардіохірургії. Багаторічний досвід роботи у галузі флебології по всій західній Україні, більше 3 тисяч пролікованих пацієнтів з варикозною хворобою ніг методами ЕВЛК та склеротерапії.
На даний час є працівником:
- кардіохірургічного відділення Львівської обласної клінічної лікарні – серцево-серцево-судинного хірург, спеціаліст лабораторії штучного - кровообігу, лікар УЗ діагностики;
- МЦ «Авіценна» (Чернівці) – лікар-хірург/флеболог;
- Клініки естетичної медицини та пластичної хірургії «Genesis» (Львів) – лікар-хірург, лікар УЗ діагностики;
- МЦ «Родина» (Львів) – лікар-хірург/флеболог;
- МЦ «Віасан» (Тернопіль) – лікар-хірург/флеболог;

Андрущак Андрій Васильович

Андрущак Андрій Васильович

Лікар вищої кваліфікаційної категорії за спеціальністю анестезіологія, доктор філософії

2009-Буковинський державний медичний університет, лікувальна справа 2011-інтернатура при кафедрі анестезіології БДМУ на базі Чернівецької ОКЛ 2014-клінічна ординатура, кафедра анестезіології БДМУ 2021-доктор філософіі, спеціальність 222 «Медицина»

Головачук Оксана Корніївна

Головачук Оксана Корніївна

Лікар акушер-гінеколог, лікар вищої кваліфікаційної категорії Кандидат медичних наук за фахом акушерство і гінекологія, доктор філософії

Дійсний член асоціації акушер-гінекологів, асоціації кольпоскопістів України.

Учасник з’їздів, форумів, науково-медичний конференцій ( Велика Британія, Німеччина, Росія.) 2004-Буковинський державний медичний університет, з відзнакою. 2004-2006- інтернатура за спеціальністю « Акушерство і гінекологія» З 2008- лікар акушер-гінеколог лікувально-діагностичного центру «Авіценна» З 2006-сертифікований фахівець по відеокольпоскопії З 2010-здобувач кафедри акушерства та гінекології ФПО Буковинського державного медичного університету

Садовник Лілія

Садовник Лілія

Старша медична сестра «операційного відділення»

Сільнякова Ірина Анатоліївна

Сільнякова Ірина Анатоліївна

Фельдшер – лаборант

2013 – Училище Буковинської державної медичної академії, спеціальність «Лабораторна діагностика»

2013 – фельдшер–лаборант у клініко-діагностичній лабораторії в МКМУ пологовий будинок № 2 .

2009 – ЧНУ імені Ю.Федьковича за спеціальністю «Біохімія» та здобула кваліфікацію біолога-біохіміка.

2009 – присвоєно 2 кваліфікаційну категорію.

2014 - присвоєно 1 кваліфікаційну категорію.2017 – фельдшер – лаборант ТОВ НМФ «Авіценна».

Карасевич Анжела

Карасевич Анжела

Медична сестра відділення "Авіценна"

Стелла

Стелла

Медична сестра пункту "Новоселиця"

Ринжук Лариса Василівна

Ринжук Лариса Василівна

Лікар акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії

Лікар акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії зі стажем роботи більше 25 років та лікар УЗД першої кваліфікаційної категорії зі стажем роботи 12 років

Кандидат медичних наук, доцент кафедри акушерства та гінекології Буковинського державного медичного університету, лікар ультразвукової діагностики клініки «Авіценна». Член Асоціації акушерів-гінекологів та лікарів УЗД України. Основні напрямки практичної діяльності – сучасні підходи та новітні тенденції в лікуванні акушерської та гінекологічної патології, пренатальна ультразвукова діагностика хромосомної та вродженої патології, ультразвуковий супровід фізіологічного та ускладненого перебігу вагітності, ультразвуковий супровід багатоплідної вагітності та вагітності з імунним конфліктом, із затримкою внутрішньоутробного росту плода, з внутрішньоутробним інфікуванням плода, ультразвукова діагностика захворювань жіночих статевих органів та гінекологічної патології. Є автором більше 200 наукових праць, у тому числі опублікованих у міжнародних науково- метричних базах, 9 патентів на корисну модель та 5 нововведень згідно галузевого реєстру МОЗ України.

Бочаров Андрій Володимирович

Бочаров Андрій Володимирович

Проктологія

доктор медичних наук, лікар-проктолог вищої категорії, стаж роботи 25 років

Володіє методами сучасної діагностики та лікування проктологічних захворювань, а саме: ендоскопічні (ано-, ректо-, колоноскопія), сучасні  мініінвазивні методи лікування проктологічних захворювань з використанням методики LIGASURE (гемороїдектомія, висічення та пластика анальної тріщини), операціями  розкриття та дренування параректальних нориць усіх видів складності, лазерної абляції, колоноскопічними електроексцизіями (видалення] поліпів товстої кишки, пластичними операціями з приводу ректоцеле та ін.

Соколов Вадим Юрійович

Соколов Вадим Юрійович

Досвід роботи - майже 40 років.

Після закінчення в 1983 році Чернівецького державного медичного інституту працював хірургом Красилівської центральної районної лікарні.

З 1987 по 1989 рік навчався в клінічній ординатурі Кримського медичного інституту, там же закінчив аспірантуру.

З 1996 року обіймав посади асистента, доцента кафедри госпітальної хірургії Чернівецького державного медичного університету.

З липня 2008 року працює на посаді заступника головного лікаря з контролю якості діагностики та лікування ОКУ «Чернівецька обласна клінічна лікарня».

Сворив систему контролю якості лікувально-діагностичного процесу.

Грудецький Віталій Віталійович

Грудецький Віталій Віталійович

Лікар-хірург, онкохірург, трансплантолог

Лікар-хірург, онкохірург, трансплантолог, завідуючий центру стаціонарної допомоги №2 ДНУ "НПЦ ПКМ" ДУС.

Досвід роботи: 10 років, I кваліфікаційна категорія.

Напрямки практики лікаря:

Ендоринна хірургія (хірургічне лікування патології щитоподібної залози, паращитопожібної залози, наднирників)

Хірургічне лікування жовчно-кам’яної хвороби, високої складності, реконструктивні втручання на жовчних шляхах.

Хірургія ожиріння, хірургічне лікування діабету II типу (виключно лапароскопічним шляхом).

Герніохірургія, хірургія кил: пахових, пупкових, вентральних, післяопераційних, кил стравохідного отвору діафрагми (як лапароскопічним шляхом так і класичними методами з використанням сучасних сітчастих протезів).

Онкохірургія, хірургічне лікування при ЗНУ шлунку, підшлункової залози, вторинних враженнях печінки, кишківнику.

Лапароскопічна хірургія високої складності (черевна порожнина, за очеревинний простір)

Пластична хірургія тулубу.

Мала, амбулаторна хірургія.

Косевич Марія Іванівна

Косевич Марія Іванівна

Провідний хірург
Никифор Лівія Василівна

Никифор Лівія Василівна

Провідний хірург, кандидат медичних наук за спеціальністю «акушерство і гінекологія», доцент.
Мельник Алла Дмитрівна

Мельник Алла Дмитрівна

Медичний директор клініки «Авіценна», Лікар акушер-гінеколог, лікар вищої категорії.
Логінова Тетяна Октавіанівна

Логінова Тетяна Октавіанівна

Лікар-лаборант вищої категорії з клінічної лабораторної діагностики
Ісаєва Наталія Василівна

Ісаєва Наталія Василівна

Фельдшер-лаборант ІІ категорії
Ковтун Олеся Олександрівна

Ковтун Олеся Олександрівна

Лікар-лаборант з клінічної біохімії
Тарасова Марина

Тарасова Марина

Медична сестра відділення "Авіценна"
Маковійчук Жанна

Маковійчук Жанна

Медична сестра відділення "Кіцмань"
Іванова Марина

Іванова Марина

Медична сестра відділення "Фастівська"
Лівшун Інна Миколаївна

Лівшун Інна Миколаївна

Фельдшер-лаборант ІІ категорії
Піта Тетяна

Піта Тетяна

Медична сестра відділення "Залізнична лікарня"
Олександр

Олександр

Системний адміністратор
Кулик Наталія Борисівна

Кулик Наталія Борисівна

Акушерка І кваліфікаційної категорії
Садовник Лілія Вікторівна

Садовник Лілія Вікторівна

Старша медична сестра
Бордіяну Міхаєла Іллівна

Бордіяну Міхаєла Іллівна

Лікар ультразвукової діагностики
Бобілєв Олександр Вікторович

Бобілєв Олександр Вікторович

Лікар вищої кваліфікаційної категорії за спеціальністю функціональна діагностика.
Білоус Дмитро Георгійович

Білоус Дмитро Георгійович

Лікар вищої кваліфікаційної категорії за спеціальністю анестезіологія
Герчик Вікторія Вікторівна

Герчик Вікторія Вікторівна

Старша операційна медична сестра вищої категорії
Николаєвич Олена Іллівна

Николаєвич Олена Іллівна

Молодша медична сестра
Олієвська Зіна Юріївна

Олієвська Зіна Юріївна

Молодша медична сестра
Церковний Юрій Георгійович

Церковний Юрій Георгійович

Мамологія
Удалова Тетяна Вікторівна

Удалова Тетяна Вікторівна

Молодша медична сестра
Поштарюк Альона

Поштарюк Альона

Рентген-лаборант
Калинюк Ірина Ігорівна

Калинюк Ірина Ігорівна

Лікар акушер- гінеколог
Бойко Віта Вікторівна

Бойко Віта Вікторівна

Лікар акушер - Гінеколог клінки «Авіценна»
Гутковський Володимир Васильович

Гутковський Володимир Васильович

Лікар-уролог
Візнюк Володимир Васильович

Візнюк Володимир Васильович

Лікар уролог, кандидат медичних наук, І кваліфікаційна категорія
Комерзан Ольга Василівна

Комерзан Ольга Василівна

Лікар ультразвукової діагностики
Удовиченко Наталія Сергіївна

Удовиченко Наталія Сергіївна

Лікар вищої кваліфікаційної категорії з ультразвукової діагностики зі стажем 19 років.
Николяк Божена Тарасівна

Николяк Божена Тарасівна

Лікар ультразвукової діагностики першої категорії, терапевт.
Стиранка Михайло Степанович

Стиранка Михайло Степанович

Лікар ультразвукової діагностики ІІ кваліфікаційної категорії
Матішинець Іван Іванович

Матішинець Іван Іванович

Судинний хіхург
Андрущак Андрій Васильович

Андрущак Андрій Васильович

Лікар вищої кваліфікаційної категорії за спеціальністю анестезіологія, доктор філософії
Головачук Оксана Корніївна

Головачук Оксана Корніївна

Лікар акушер-гінеколог, лікар вищої кваліфікаційної категорії Кандидат медичних наук за фахом акушерство і гінекологія, доктор філософії
Садовник Лілія

Садовник Лілія

Сільнякова Ірина Анатоліївна

Сільнякова Ірина Анатоліївна

Фельдшер – лаборант
Карасевич Анжела

Карасевич Анжела

Медична сестра відділення "Авіценна"
Стелла

Стелла

Медична сестра пункту "Новоселиця"
Ринжук Лариса Василівна

Ринжук Лариса Василівна

Лікар акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії
Бочаров Андрій Володимирович

Бочаров Андрій Володимирович

Проктологія
Соколов Вадим Юрійович

Соколов Вадим Юрійович

Грудецький Віталій Віталійович

Грудецький Віталій Віталійович

Лікар-хірург, онкохірург, трансплантолог

Історія становлення компанії «Avicenna»

1999
Відкриття клініки

У червні 1999 року було прийнято першого пацієнта нашої клініки.

2000
Лабораторна діагностика

Відкрито відділення ДНК-лабораторної діагностики, перше в Чернівецькій області.

2005
Відкриття денного стаціонару

Відкрито нове відділення, "операційну та денний стаціонар".

2006
Відкриття відділу кардіології

У 2006 році розпачало свою роботу відділення кардіології.

2013
Реконструкція клініки "Авіценна"

У 2013 році клініка зробила реконструкцію

2014
Мамографія

Своє функціонування розпочав кабінет "Мамографія"!

2015
Європейський рівень

На сьогоднішній день "Avicenna"- це потужний лікувально-діагностичний центр з 12 філіалами у 3 областях (Чернівецька, Івано-Франківська та Тернопільська області)!

2016
Операційний блок

Відкриття операційного блоку з найновішим обладнанням.

2017
Розширення лабораторії

Розширення спектру лабараторних досліджень

2018
Відкриття пункту в м.Герца

Відкриття нових пунктів здачі аналізів в Чернівецькій області, зокрема в м.Герца

2019
Оновлення

Початок капітального ремонту

2020
Розширення клініки

Розширення та капітальний ремонт всієї клініки. Заміна обладнання та меблів – повне оновлення клініки

2021
Оновлення операційного блоку

Сума інвестицій лише в обладнання склала більше 358 000 євро